Kairosoft pojawia się na Xbox z pięcioma grami, w tym Game Dev Story

Odkryj nowe gry symulacyjne zarządzania firmy Kairosoft dostępne tego lata na Xbox Series X|S, Xbox One i PC z systemem Windows!

Historia twórców gry

Game Dev Story to gra symulacyjna, której akcja toczy się w branży gier wideo od lat 80. Jako prezes firmy produkującej gry będziesz miał możliwość wyboru, jakiego sprzętu użyjesz, jakiego rodzaju gry utworzysz i jaką zawartość wyprodukujesz. Rekrutuj utalentowanych pracowników, wykorzystuj ich umiejętności i współpracuj, aby stworzyć udaną grę. Będziesz mógł ponownie przeżyć emocje czasów, gdy na rynku pojawiały się nowe gry i dowiedzieć się, jak ewoluowała branża gier.

Wioska Lochów

Dungeon Village to gra symulacyjna budowy miasta osadzona w świecie RPG. Jako przywódca wioski Twoim celem jest stworzenie pięknego miasta, które przyciągnie poszukiwaczy przygód. Będziesz musiał starannie zaaranżować obiekty i zorganizować wydarzenia, aby zachwycić bohaterów. Przeżyj ponownie emocje związane z miastami, które eksplorowałeś, w grach RPG i pochwal się swoimi umiejętnościami budowania miast.

Historia gorących źródeł

Hot Springs Story to gra symulacyjna, która pozwala stworzyć hotel z gorącymi źródłami w japońskim stylu. Możesz stworzyć swój własny ogród, układając rośliny kwitnące o każdej porze roku. Zobacz, jak bohaterowie odpoczywają w gorących źródłach i odczuwają głęboki spokój i ciszę. Ta gra jest szczególnie polecana miłośnikom pięknych krajobrazów i tym, którzy chcą ukoić swoją duszę.

zrzut ekranu Kairosoftu

Zarządca stacji

Station Manager to gra symulacyjna, która pozwala zbudować ogromną stację. Zanurz się w emocjach związanych ze zjazdem na nową stację, odtwarzając stację w swoim rodzinnym mieście lub swobodnie twórz wymarzoną stację z atrakcyjnymi udogodnieniami i specjałami gastronomicznymi. Możesz także organizować pociągi, aby tworzyć różne stacje według własnych pomysłów. Podbij serca wielu podróżników swoją pomysłowością i pomysłami.

kierownik stacji kairosoft

Dni Dream House DX

Dream House Days DX to gra symulacyjna zarządzania mieszkaniem. Ale nie ogranicza się tylko do budowy domów, pozwala także zaangażować się w życie mieszkańców. Weź udział w hobby i życiu miłosnym mieszkańców oraz wpływaj na ważne wydarzenia, takie jak małżeństwo i zatrudnienie. Możesz nawet być świadkiem narodzin nowego życia. Buduj urocze apartamenty i pomóż swoim mieszkańcom prowadzić satysfakcjonujące życie.

zrzut ekranu Kairosoftu

Te pięć gier będzie dostępnych na Xbox od 15 września i można je zamówić w przedsprzedaży już teraz!

Ponadto w przyszłości planujemy regularnie dodawać nowe gry. Wykorzystaj w pełni symulacje zarządzania Kairosoft!

Źródło: news.xbox.com