Już teraz obejrzyjcie nowy zwiastun Star Wars: Hunters

Star Wars: Hunters, nowa, rywalizacyjna gra wieloosobowa od Zyngi

Zynga ujawniła nowy zwiastun swojej nadchodzącej gry wieloosobowej opartej na rywalizacji, Star Wars: Hunters, ujawniając datę premiery 4 czerwca, a także nowe kinowe spojrzenie na niektóre postacie. Star Wars: Hunters będzie tego dnia dostępny na Switchu, iOS i Androidzie, dając graczom szansę na rywalizację z innymi w kultowych lokalizacjach, takich jak leśny księżyc Endor, lodowa planeta Hoth i gdzie indziej, gdzie wszyscy kontrolują wojowników, takich jak J- 3DI, droid, który myśli, że jest Jedi, Utooni, który jest dwoma Jawami ułożonymi jeden na drugim w płaszczu i nie tylko.

Unikalne zdolności dla każdego łowcy

Zynga mówi, że każdy Łowca ma swój własny, unikalny zestaw umiejętności, które pomogą mu na Arenie, która jest główną atrakcją na nowej planecie Vespaara. „Star Wars: Hunters oferuje wiele trybów gry, w których gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności, jak Squad Brawl, w której przeciwne drużyny będą rywalizować o jak najwięcej zabójstw, oraz Trophy Chase, w którym rywalizujące drużyny będą rywalizować o kontrolę nad nieuchwytnym droidem TR-F33.” – czytamy w komunikacie prasowym.

Wciągające doświadczenie Gwiezdnych Wojen

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością powitania fanów z całego świata w Vespaarze” – napisał w notatce prasowej Sam Cooper, wiceprezes Zynga. „Nie możemy się doczekać, aż gracze spotkają się z naszymi łowcami i wejdą na arenę. W naszej grze jest tak wiele zabawnych nawiązań do rozpoznawalnych i ukochanych środowisk, stworzeń i motywów z Gwiezdnych Wojen, że nie możemy się doczekać, aż gracze z całego świata będą mieli szansę ich doświadczyć. »

Star Wars: Hunters będzie dostępne na całym świecie na Switchu, iOS i Androidzie. Będzie bezpłatna, a na Switchu nie wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online, aby ją pobrać i zagrać.

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj zwiastun Star Wars: Hunters powyżej.

Czy zamierzasz wypróbować Star Wars: Hunters w czerwcu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com