Już dziś korzystaj z mocy psychokinetycznych w Scarlet Nexus w ramach subskrypcji Xbox Game Pass


Streszczenie

  • Szkarłatny Nexus jest teraz dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC, konsolę i w chmurze.
  • Chroń świat przed mutantami z kosmosu, używając mocy psychokinetycznych, które oddziałują na twoje otoczenie, a także na innych psionicznych sojuszników w twojej drużynie.
  • Graj jako Yuito lub Kasane i odkrywaj ich podwójne historie w futurystycznym świecie.

Po sukcesie jako przełomowy hit lata, z radością ogłaszamy, że Szkarłatny Nexus jest już dostępna w ramach Xbox Game Pass na PC, konsole i w chmurze od dzisiaj, 30 września!

W tym RPG akcji będziesz nawigować po wysoce futurystycznym, zaawansowanym technologicznie świecie terroryzowanym przez obłąkanych, obcych mutantów znanych jako Inni, którzy są podatni na ataki psioniczne. Na szczęście świat wszedł w nową erę, w której hormony psioniczne w ludzkim mózgu mogą czasami zapewnić wybranym osobom zdolności psioniczne. Jako obdarzony psionicznie członek Innej Siły Tłumienia (OSF) możesz używać mocy psychokinetycznych, by bronić ludzkości przed Innymi i odkrywać otaczające cię tajemnice.

Możesz grać jako jeden z Szkarłatny Nexus dwóch bohaterów: Yuito Sumeragi i Kasane Randall. Każda postać ma inne mocne strony, sojuszników i style gry. Wykorzystaj silniejszą psychokinezę Kasane i sztylety, aby trafić więcej Innych na średnim dystansie, lub użyj miecza Yuito, aby zadać więcej obrażeń w walce na krótki dystans.

Dzięki fabule Yuito i Kasane poznaj perspektywy obu postaci i odkryj pełną historię. Pogłębiaj więzi z towarzyszami, aby pożyczyć ich psioniczne moce poprzez System Struggle Arms (SAS) i rozwijaj swoje umiejętności w walce, aby stać się potężną siłą przeciwko Innym.

Szkarłatny Nexus

Szkarłatny NexusOszałamiające efekty wizualne nowej generacji inspirowane anime i science-fiction można oglądać w oszałamiającej rozdzielczości 4K i płynnych 60 klatkach na sekundę, zapewniając rozgrywkę zoptymalizowaną pod kątem konsoli Xbox Series X|S. Dzięki usłudze Xbox Smart Delivery możesz bezproblemowo grać w najlepszą wersję gry na konsoli Xbox.

Nie mogę się nacieszyć Szkarłatny Nexus z Xbox Game Pass? Będziesz mógł poszerzyć swoje doświadczenie z Karnet sezonowy na Scarlet Nexus — już wkrótce tej jesieni! Zdobądź nowe kostiumy, broń i odcinki więzi, aby nawiązać bliższe relacje ze swoim zespołem.

SZKARŁATNY NEXUS

Xbox Live

SZKARŁATNY NEXUS

BANDAI NAMCO Entertainment America Inc.


234

59,99 USD

W odległej przyszłości w ludzkim mózgu odkryto psioniczny hormon, dający ludziom moce pozazmysłowe i zmieniający świat, jaki znaliśmy. Gdy ludzkość wkroczyła w tę nową erę, obłąkane mutanty znane jako Inni zaczęli zstępować z nieba z głodem ludzkiego mózgu. Wysoce odporny na konwencjonalne metody ataku, konieczne było podjęcie ekstremalnych środków, aby zwalczyć przytłaczające zagrożenie i zachować ludzkość. Ci z ostrymi zdolnościami pozazmysłowymi, znanymi jako psionika, byli naszą jedyną szansą na odparcie ataku z góry. Od tego czasu psioniki są badane pod kątem ich talentów i rekrutowane do Innych Sił Tłumienia (OSF), ostatniej linii obrony ludzkości. Rozpocznij swoją przygodę z podwójną historią z Yuito Sumeragi, energicznym rekrutem z prestiżowej rodziny politycznej, lub Kasane Randall, tajemniczym zwiadowcą, którego moc i umiejętności zyskały wielki rozgłos wśród OSF. Ponieważ ich różne doświadczenia przeplatają się ze sobą, dopiero wtedy odkryjesz pełną historię i odkryjesz wszystkie tajemnice przyszłości Brain Punk, uwięzionej między technologią a zdolnościami psychicznymi w SCARLET NEXUS.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/30/scarlet-nexus-now-with-xbox-game-pass/