Już 2 listopada w Xbox Game Pass na PC: Minecraft Java i Bedrock Editions


Nie mogłem się doczekać końca programu, zanim to opublikuję, chciałem się upewnić, że od razu się rozejdziemy; jeśli nie słyszałeś tego podczas Minecraft Live, pozwól, że jako pierwszy Ci to powiem Minecraft już 2 listopada w Game Pass na PC! A co więcej, po raz pierwszy będziesz mieć wspólny dostęp, ponieważ Minecraft: Pakiet PC zawiera zarówno edycję Java, jak i Bedrock!

Dzięki cross-play możesz grać podłoga jest w rzeczywistości lawą, nie udawaj lawy, jak bawiliśmy się jako dzieci? z przyjaciółmi w Minecraft, bez względu na platformę, na której się znajdują – Windows 10, Windows 11, Konsole, twoja nowa wymyślna lodówka z obsługą Wi-Fi (zrobiłem tę ostatnią, ale byłoby naprawdę fajnie, gdyby to była prawda). Szybko przełączaj się między różnymi wersjami zunifikowanego programu Minecraft Launcher, szybciej niż możesz wyjaśnić zasady fałszywej gry z lawą, gdy byłeś dzieckiem.

Jestem bardzo podekscytowany wprowadzeniem tej kultowej gry do Game Pass na PC – na całym świecie są miliony graczy Minecraft społeczności i cieszymy się, że wkrótce zaliczymy do nich społeczność Game Pass PC. Miej oczy szeroko otwarte na Xbox Wire i @XboxGamePassPC na Twitterze, aby otrzymywać aktualne informacje o tym, kiedy możesz zacząć grać, i @Minecraft na Twitterze dla reszty wiadomości pochodzących z Minecraft Live. Pozdrawiam!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/16/coming-november-2-to-xbox-game-pass-for-pc-minecraft-java-and-bedrock-editions/