Jurassic Park: Survival – Ekskluzywne szczegóły dotyczące oczekiwanej gry przygodowej

Zupełnie nowa gra przygodowa zatytułowana Jurassic Park: Survival została zaprezentowana podczas grudniowej gali Game Awards. Sabre Interactive, we współpracy z Universal, jest autorem tej gry, która zanurzy nas na wyspie Isla Nublar. W tym artykule ujawniamy ekskluzywne szczegóły dotyczące tej obiecującej gry.

Nowa gra zawiera Jurassic Park: Survival

Akcja gry rozgrywa się dzień po wydarzeniach z filmu z 1993 roku. Fabuła opowiada o Mayi Joshi, naukowczyni InGen, która zostaje uwięziona na Isla Nublar po wyjściu bohaterów filmu. Jego celem będzie przetrwać i znaleźć sposób na ucieczkę z parku, unikając dinozaurów i innych niebezpieczeństw stojących mu na drodze.

Twórcy obiecują nam nie tylko powrócić do kultowych lokacji z filmu z 1993 roku, ale także wprowadzić nowe, nigdy wcześniej nie widziane lokacje. Pofilmowa rekonstrukcja wyspy kryje w sobie kilka niespodzianek, w tym nigdy wcześniej nie widziane lokalizacje, takie jak odległe budynki czy miejsca odpoczynku dla gości. Wydarzenia z filmu również zmienią znane lokalizacje.

Nowe postacie i dinozaury do odkrycia

Oprócz Mayi Joshi wrażenia z gry wzbogacą nowe postacie. Zespół programistów obiecuje także specjalne dinozaury, których nie ma w oryginalnym filmie. Eksploracja wyspy będzie niebezpieczną przygodą, w której gracz będzie musiał wykazać się ostrożnością, planowaniem i cierpliwością, aby pokonać stojące przed nim wyzwania.

Gra nie ujawniła jeszcze daty premiery, ale już wiemy, że nie będzie dostępna w 2024 roku. Jurassic Park: Survival docelowo ukaże się na konsolach PS5, Xbox i PC. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat tej wyczekiwanej gry, która powinna zachwycić fanów serii Jurassic.

Źródło: www.ign.com