Joker dołącza do obsady MultiVersus: pomiędzy nim a Batmanem szykuje się epicka konfrontacja!

Joker dołącza do bitwy w MultiVersus

MultiVersus powróci swój wielki powrót 28 maja, a Joker dołączy do składu. Co więcej, Mark Hamill po raz kolejny użycza swojego głosu Clownowi Prince of Crime.

Gra przedstawia kinowy zwiastun, który zapowiada dramatyczną konfrontację (i prawdopodobnie emocjonalne spotkanie fanów) pomiędzy Batmanem, któremu w grze podkładał głos nieżyjący już Kevin Conroy, a jego najgorszym wrogiem.

Jest to pierwsza gra, w której obsada Batman: The Animated Series ponownie łączy obsadę Batman: The Animated Series w swoich rolach od czasu Lego DC Super Villans w 2018 r. Conroy zmarł w 2022 r., a przed Suicide Squad: Kill the Justice League w 2024 r. najnowszą grą, która się ukazała, była MultiVersus. przedstawia jego występ w roli Batmana. Po jego śmierci Hamill zasugerował, że odejdzie z roli Jokera. Jednak eksploratorzy danych odkryli istnienie Jokera w MultiVersus w 2022 roku i znaleźli pliki audio ujawniające występ Hamilla. Oznacza to, że prawdopodobnie nagrał swoje kwestie przed śmiercią Conroya.

Joker jest pierwszą nową postacią, która dołączy do istniejącej listy wojowników, ale nie będzie ostatnią. Jesteśmy ciekawi, kto jeszcze dołączy do bitwy po ponownej premierze MultiVersus 28 maja na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: www.gameinformer.com