Joker dołącza do MultiVersus z Markiem Hamillem: obejrzyj zwiastun

Joker pojawia się w MultiVersus w towarzystwie Marka Hamilla, jego słynnego aktora głosowego. Warner Bros. i Player First Games potwierdziły tę wiadomość dzisiaj, ujawniając, że postać dołączy do imponującej listy wojowników, gdy pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Joker to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci popkultury, dlatego jego obecność w każdym projekcie crossoverowym nie pozostaje niezauważona.

Kultowy Joker w MultiVersus

Zwiastun postaci przedstawia Batmana wchodzącego do bitwy, podczas gdy Królik Bugs, Kudłaty i Arya Stark padają wokół niego. Joker użyje łomu, kart i materiałów wybuchowych, aby zmierzyć się z innymi ikonami Warner Bros. Poniżej możecie obejrzeć jego zwiastun.

Mark Hamill powraca w roli Jokera

Mark Hamill, który pierwotnie podkładał głos Clownowi Księciu Zbrodni w Batman: The Animated Series, pojawił się w wielu spin-offach i przez wielu uważany jest za jedną z najlepszych interpretacji Jokera. To, co sprawia, że ​​jego obecność w MultiVersus jest tak wyjątkowa, to fakt, że głos Batmana, od dawna potwierdzanego jako grywalna postać, podkłada nieżyjący już Kevin Conroy.

Ikoniczne spotkanie fanów Batmana

Fani Batmana prawdopodobnie już wiedzą, że występy Conroya i Hamilla w serialu animowanym pozostają kultowe od czasu ich debiutu w latach 90. Duet przez lata powtarzał swoje role w różnych filmach, programach i grach, w tym w serialu Batman: Arkham.

Przełomowa współpraca w MultiVersus

Po śmierci Conroya w 2022 roku Hamill ogłosił, że ustąpi z roli Jokera, mówiąc: „Bez Batmana nie ma upadku”. » Wygląda na to, że MultiVersus dał mu możliwość zagrania u boku Conroya po raz ostatni, dając fanom coś, co może być ostatnią grą wideo obu przyjaciół.

Joker, który zostawia swój ślad

Jednak w przygotowaniu jest co najmniej jeden inny projekt, w którym Conroy będzie Batmanem i Hamill jako Joker. Jak wcześniej informował IGN, w premierze 16 lipca 2024 r. w animowanym filmie DC Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach – część 3 wystąpią obaj aktorzy.

MultiVersus dostępny pod koniec maja

MultiVersus zadebiutuje za darmo 28 maja na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S. Będzie oferować pełną obsługę cross-play i cross-platform. Podczas gdy czekamy na więcej informacji na temat włączenia Jokera do tej pełnej gwiazd bijatyki od Warner Bros., poniżej możesz obejrzeć nowy zestaw zrzutów ekranu.

Źródło: www.ign.com