Jest nowa scenka przerywnikowa Destiny 2, którą prawdopodobnie przegapiłeś w tym tygodniuNiemała liczba graczy Destiny 2 przegapiła przerywnik filmowy na początku historii nowego sezonu buntu. To wstyd, ponieważ bez tego niezliczeni gracze stracili szansę usłyszenia Crow, ulubionej, wylęgającej się postaci wszystkich, nazywa siebie „mocnym”.

W przerywniku filmowym, który ma się odtworzyć po tym, jak gracze ukończą swoje pierwsze pole bitwy Defiant, widzimy, jak doganiamy Amandę Holliday, szkutnika z Ostatniego Miasta, i Kruka. Na nieszczęście dla Kruka, który zaskakuje Amandę i twojego Strażnika, gdy sprzątają walkę, Amanda strzela do niego i zabija go, chociaż chwilę później zostaje wskrzeszony przez swojego Ducha. Reszta sceny przedstawia rosnące napięcie między Amandą i Crowem, którzy stali się bliskimi przyjaciółmi, zanim odkryła, że ​​w poprzednim życiu zamordował jej przyjaciela Cayde’a-6 podczas wydarzeń z obecnie sklepionego dodatku, Forsaken .

Przerywnik filmowy, który pojawił się przynajmniej dla mnie, najwyraźniej nie pojawił się dla wielu graczy po ukończeniu misji Defiant Battleground w ramach Season of Defiance. Podczas gdy większość zwykłych graczy Destiny 2 po prostu opuszcza misje, gdy zostaną pokonani, wiele odpowiedzi na powyższy tweet zauważyło, że czekali przez odliczanie, które zwykle się pojawia, tylko po to, aby scena się nie odtwarzała. Najwyraźniej wielu graczy nawet nie zdawało sobie sprawy, że przegapili przerywnik filmowy, dopóki nie zobaczyli, jak inni rozmawiają o tym online.

Biorąc pod uwagę fakt, że historia między tymi dwoma postaciami została umieszczona na pierwszym planie tak wcześnie w sezonie, można śmiało powiedzieć, że mogą być integralną częścią reszty sezonu buntu. Mamy nadzieję, że nie będzie już scen, które gracze przegapią, gdy historia będzie się rozwijać w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Aby dowiedzieć się więcej o Destiny 2, zajrzyj do naszych hubów Lightfall i Season of Defiance, które zawierają przewodniki na temat tego, jak zdobyć klucze Defiant oraz szczegółowe informacje na temat sezonowych wyzwań, z którymi gracze będą się zmagać.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/theres-a-new-destiny-2-cutscene-you-probably-missed-this-week/1100-6512050/?ftag=CAD-01-10abi2f