Jeśli kochasz Escape Roomy, pokochasz skomplikowane łamigłówki Zero Escape: Zero Time Dilemma


Streszczenie

  • Zero Escape: dylemat czasu zerowego jest napisany i wyreżyserowany przez Kotaro Uchikoshi (AI: The Somnium Files – Inicjatywa nirvanA) i zaprojektowany przez Akirę Okadę (AI: The Somnium Files – Inicjatywa nirvanA)
  • Eksploruj otoczenie w poszukiwaniu wskazówek, jak rozwiązać zagadkowe zagadki i uciec z więzienia.
  • Bawić się Zero Escape: dylemat czasu zerowego i cała seria Zero Escape już dziś na Xbox!

Dziewięciu uczestników budzi się w ośrodku, uwięzieni z dziwną czarną bransoletką na nadgarstkach. Wyjście z obiektu to masywne żelazne drzwi. Pojawia się zamaskowana postać i ogłasza początek gry. Aby uciec, muszą zagrać w grę, która ma śmiertelne konsekwencje.

Napisany i wyreżyserowany przez Kotaro Uchikoshi i zaprojektowany przez Akirę Okadę, Zero Escape: dylemat czasu zerowego to trzeźwe doświadczenie, które sprawi, że zakwestionujesz swoją moralność poprzez serię decyzji na temat życia lub śmierci, w których nawet najlepsza opcja ma przerażające konsekwencje. Jeśli jesteś fanem escape roomów, skomplikowane łamigłówki i wyzwania w grze escape przeniosą doświadczenie „escape room” na nowy poziom.

Zero Escape: Zrzut ekranu dylematu czasu zerowego

Musisz zbadać swoje otoczenie w poszukiwaniu wskazówek, jak rozwiązać zagadki i uciec z więzienia. Może to brzmieć jak klasyczna gra ucieczki, w której pracujesz razem z innymi więźniami, jednak nie jest to ćwiczenie budowania zespołu. To bezwzględna gra śmierci, w której co najmniej sześć osób musi zginąć, aby uciec. Kto będzie żył, a kto umrze? Wybór nalezy do ciebie.

Zero Escape: Zrzut ekranu dylematu czasu zerowego

To ekstremalna sytuacja, uwięziona w zimnej, nieorganicznej przestrzeni, w której nie ma nikogo oprócz współwięźniów. Ta gra przedstawia lęk przed śmiercią, która jest za chwilę, i ciemną stronę ludzkości, kiedy wszyscy czują, że nikomu nie można ufać, ale wciąga cię i nie puszcza. Podejmowane przez Ciebie decyzje znacząco wpłyną na losy bohaterów gry, a ostatecznie na przetrwanie rasy ludzkiej.

Zero Escape: Zrzut ekranu dylematu czasu zerowego

Jako kontynuacja Dziewięć godzin, dziewięć osób, dziewięć drzwioraz Ostatnia nagroda cnoty, Zero Escape: dylemat czasu zerowegoa to ostatnia część, która zamyka luźne końce serii Zero Escape. Dzięki jasnym objaśnieniom poprzednich tytułów nawet nowi gracze będą mogli śledzić narrację.

Ale jeśli też nie grałeś Dziewięć godzin, dziewięć osób, dziewięć drzwioraz Zero Escape: Ostatnia nagroda cnoty, nie bać się. The Zero Escape: Gry Nonary pakiet jest już dostępny w ramach Game Pass i zawiera oba elementy Dziewięć godzin, dziewięć osób, dziewięć drzwioraz Zero Escape: Ostatnia nagroda cnoty.

Zero Escape: dylemat czasu zerowego

Xbox Live

Zero Escape: dylemat czasu zerowego

Spike Chunsoft Co., Ltd.


6

19,99 USD

Eksperyment nie miał tak wyglądać. Dziewięciu uczestników budzi się w podziemnym obiekcie, uwięzieni z dziwną czarną bransoletką na nadgarstkach. Aby uciec, muszą zagrać w grę, która ma śmiertelne konsekwencje. Zasady są proste – po zabiciu sześciu osób luk ratunkowy otworzy się. Kto będzie żył, a kto umrze? Wybór nalezy do ciebie. Niech rozpocznie się gra decyzyjna… Cechy gry Wymyśl swoją drogę Eksploruj trójwymiarowe środowiska w poszukiwaniu wskazówek, jak rozwiązać zagadkowe łamigłówki i uciec z więzienia. Gra decyzyjna Zakwestionuj swoją moralność w serii decyzji na śmierć lub życie, w których nawet najlepsza opcja ma przerażające konsekwencje. Kinowa rozgrywka W pełni udźwiękowione i animowane sekcje fabularne przesuwają granice interaktywnej fikcji. Nielinearna narracja Przeskakuj swobodnie między wydarzeniami i postaciami, aby poskładać połamaną narrację i odblokować wiele zakończeń. Stare twarze, nowe tajemnice Postacie z nagradzanych Dziewięciu godzin, Dziewięciu osób, Dziewięciu drzwi i Ostatniej nagrody Virtue’s dołączają do nowej obsady uczestników, aby przyciągnąć początkujących graczy i zakończyć serię dla długoletnich fanów.

Zero Escape: Gry Nonary

Xbox Live

Zero Escape: Gry Nonary

Spike Chunsoft Co., Ltd.


157


29,99 USD

23,99 USD

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Dziewięć osób zostaje porwanych i zabranych w nieznane miejsce, a przez tajemniczego geniusza o imieniu Zero zostaje zmuszone do wzięcia udziału w diabelskiej grze nonary. Dlaczego tam byli? Dlaczego zostali wybrani, by narażać swoje życie w ramach niebezpiecznej gry na śmierć i życie? Komu można zaufać? Napięcia rosną, gdy sytuacja staje się coraz bardziej tragiczna, a dziewięciu nieznajomych musi wymyślić, jak uciec, zanim umrze. *Dwie mrożące krew w żyłach Nonary Games Zero zapraszają do wzięcia udziału zarówno w Nonary Game, jak i Nonary Game: Ambidex Edition jako wielokrotnie nagradzanej powieści wizualnej o ucieczce z pokoju Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors (999) i jej sequel, Virtue’s Last Reward (VLR), są teraz dostępne razem na Xbox. * Zremasterowane i odnowione Dziewięć godzin Dobrze przyjęta klasyczna gra 999 została zaktualizowana o grafikę w wysokiej rozdzielczości i wiele nowych funkcji, w tym zarówno japońskie, jak i angielskie głosy! * Szukaj wyjścia Szukaj wskazówek w licznych zamkniętych pokojach i rozwiązuj zagadkowe łamigłówki, aby uciec. VLR ma nawet dwa ustawienia trudności dla większego wyzwania. * Fascynujące teorie i pseudonaukowe pomysły obfitują w zakręconą, zwrotną podróż, aby odkryć, kim jest Zero, dlaczego wszyscy zostali porwani i szokujące powiązania między grami nonary.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/30/elaborate-puzzles-of-zero-escape-zero-time-dilemma/