Jesienna aktualizacja World of Warships: Legends już jest w toku


Jesień to czas, kiedy ocean huczy. A także czas na cieszenie się nowymi treściami: to dobrze World of Warships: Legendy jest pełen nowych treści w najnowszej aktualizacji!


Alternatywne niemieckie pancerniki we wczesnym dostępie


Nadchodzi nowa linia drzewka technologicznego! Alternatywne niemieckie pancerniki z osobistą misją dla każdego będą dostępne w zwykłych i dużych skrzyniach wczesnego dostępu. W tych pancernikach chodzi przede wszystkim o ulepszone działa dodatkowe. Mają też na pokładzie torpedy na wyższych poziomach, a także sprzęt eksploatacyjny SONAR od V poziomu. Dodatkowo Grupa naprawczo-ratunkowa działa w wyjątkowy sposób – ma tylko trzy ładunki, ale przeładowuje się szybciej niż ta sama w odpowiednikach.

Okręty, które można zdobyć, to Derfflinger IV poziomu, Mackensen V poziomu, Prinz Heinrich VI poziomu oraz Zieten VII poziomu – pierwszy okręt tego poziomu w historii, który można zdobyć we wczesnym dostępie.

Prinz Rupprecht VIII poziomu pojawi się w następnej aktualizacji – oznacza to, że od tego momentu będzie można ją zbadać w drzewie technologicznym.


Kampania Bushido


Niesławny pancernik Musashi z poziomu VIII jest głównym bohaterem najnowszej kampanii! Aby zdobyć jej ogromne działa i ogromną pulę PW pod swoją flagą, będziesz musiał wykonać 100 kamieni milowych w ciągu 5 tygodni z aktywnym wsparciem Admiralicji, co pozwoli na zdobycie pokaźnej partii nagród. Uwzględniono również mechanikę doganiania i dodatkowe trudne misje dla wszystkich słonych psów.


Transformatory wracają na pełne morze w wielkim stylu


Więcej nadchodzących treści Transformers! Sześć nowych skórek dla okrętów VIII poziomu République i Legendary, w tym takich potęg, jak Montana i Minotaur, jest objętych najnowszą partią współpracy. Jeszcze lepsze wieści, cała gama kolaboracji będzie dostępna w sklepie, w tym dowódcy, tacy jak Optimus Prime i Megatron, a także więcej skórek na okręty i odświeżonych kontenerów.

Legendy World of Warships

Kamień milowy bitew rankingowych


Wraz z sezonami 29, 30 i 31 nadchodzącymi w tej aktualizacji, bitwy rankingowe przechodzą przez solidny punkt orientacyjny. Odbyło się wiele, w tym starcia 1vs1! W tych sezonach odbędą się bitwy w 4-osobowych zespołach, bez lotniskowców, tylko 1 niszczyciel na drużynę i dywizje dostępne dla naszych kapitanów.


Legendarni Przewoźnicy już tu są


Więcej nowicjuszy! Legendarny poziom USN Midway i IJN Hakuryū są tutaj w formie najnowszych projektów Biura, dostępnych za dublony lub kredyty. Midway ma największą pulę PW spośród lotniskowców, a jej bombowce niosą torpedy dalekiego zasięgu, podczas gdy jej japoński odpowiednik może pochwalić się bardzo szybkim czasem przywracania eskadr, co oznacza więcej ataków w każdej grze.


Majestatyczne Dni


Specjalny World of Warships: Legendy Wydarzenie w grze rozpoczyna się 12 września i obejmuje trzy tygodnie małych misji (3 każdego dnia z nagrodami; pominięte można wypełnić za dublony), a pancernik premium III poziomu Agincourt z Royal Navy z dumą służy jako ostateczna nagroda! Posiada liczne działa i bardzo solidne uzbrojenie dodatkowe – najlepsze na swoim poziomie pod względem zasięgu.

Nie bój się jesiennych burz i odwróć bieg!

World of Warships: Legendy

Xbox Live

World of Warships: Legendy

Wargaming.net


419

Przeżyj epicką morską akcję w World of Warships: Legends, globalnej grze online dla wielu graczy w trybie free-to-play, w której możesz opanować morza na pokładach największych okrętów wojennych w historii! Rekrutuj legendarnych dowódców, ulepszaj swoje okręty i walcz o dominację na morzu u boku i przeciwko graczom z całego świata. CZĘSTE AKTUALIZACJE Nowa zawartość w postaci statków, kampanii, projektów biurowych, wydarzeń i nie tylko pojawia się regularnie! Każda aktualizacja wprowadza nowe funkcje, które wstrząsają grą. BOGATY W FUNKCJE Twórz legendarne okręty wojenne, takie jak Yamato, od podstaw w Biurze, rywalizuj w sezonach bitew rankingowych o ekskluzywne łatki i dodatkowe nagrody oraz kończ epickie kampanie, aby zdobyć nowe potężne okręty! WYBIERZ SWÓJ STYL WALKI Przejmij kontrolę nad ponad 120 niszczycielami, krążownikami i pancernikami — gamą idealną dla każdego stylu gry, niezależnie od tego, czy będzie to strzelanie z użyciem wszystkich dział, bardziej ostrożne i metodyczne ataki, czy też unikalna taktyka. ODWRÓĆ WARSZTAT W EPICKICH BITWACH 9V9 Połącz siły ze znajomymi, rzucaj wyzwania graczom z całego świata i współpracuj na konsolach, aby opracowywać strategie i planować ataki za pośrednictwem czatu głosowego. Współpracuj, aby pokonać przeciwników i odwrócić losy bitwy! World of Warships: Legends zawiera skrzynki z łupami zwane „kontenerami” i „skrzyniami”. Zapewniają one różne przedmioty, które przyśpieszą twoje postępy w grze.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/30/autumn-update-for-world-of-warships-legends-is-here-and-rolling/