Link śpiewa podczas gotowania w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Link śpiewa podczas gotowania

Od weekendu w dziczy trwa gra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, a fani zauważają różne zabawne elementy w grze. Jednym z nich jest ulepszenie animacji gotowania Linka. Teraz Link śpiewa podczas gotowania!

W Breath of the Wild animacja gotowania Linka była całkiem zdrowa. Link wrzucał składniki do garnka, nucił wesoło kilka abstrakcyjnych nut podczas duszenia, a potem wyrażał radość, gdy danie było gotowe. Ale w Tears of the Kingdom jest jeszcze lepiej, ponieważ Link teraz śpiewa wiele rozpoznawalnych piosenek z własnych gier podczas gotowania.

Przykładowe piosenki, które Link może zaśpiewać to Ballada o wietrznej rybie, Motyw Epony i motyw Sarii. W Internecie można znaleźć informacje, że Link śpiewa jeszcze więcej utworów, więc aby usłyszeć je wszystkie, trzeba dużo gotować.

To urocze zachowanie naszego bohatera, które prawie łamie czwartą ścianę. Nintendo starało się nadać Linkowi w ostatnich grach bardziej zdefiniowaną osobowość, od jego opcji dialogowych po mniejsze maniery, takie jak ta.

Jeśli potrzebujesz pomocy w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, zajrzyj do naszego poradnika i przewodnika dotyczącego przechodzenia przez Hyrule.

Źródło: Rebekah Valentine, IGN.