Jak zwiększyć ilość miejsc w plecaku w Enshrouded

Jak zwiększyć ekwipunek plecaka w Enshrouded

Jako nieustraszony gracz Enshrouded, Twoje przygody zabiorą Cię do niebezpiecznych miejsc, często w poszukiwaniu skarbów. Jedynym problemem jest to, że tak naprawdę nie można zabrać ze sobą zbyt wielu rzeczy. Jest jednak jedno szczególne ulepszenie, którego możesz potrzebować. Oto nasz poradnik jak zwiększyć ekwipunek plecaka w Enshrouded.

Jak zwiększyć ekwipunek plecaka w Enshrouded

Możesz zwiększyć swój ekwipunek plecaka, nabywając rozszerzenia plecaka. To konkretne ulepszenie może zostać wykonane wyłącznie przez Łowcy, NPC, którego można zapisać podczas kampanii w piaskownicy. Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji tego celu, możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem po lokalizacjach Łowców.

Zakładając, że uratowałeś już Łowcę, możesz umieścić ją w zamkniętym budynku w swojej bazie. Stanowi to dla niej bezpieczną przystań i odblokowuje także poboczne zadanie. Celem jest teraz znalezienie Salt dla jego towarów.

Gdzie znaleźć sól

Poboczne zadanie Łowcy, Lokalizacja kopalni soli, możesz ukończyć udając się do Kopalni soli w Egerton (pokazanej na powyższym obrazku mapy). Znajduje się na zachód od starego punktu szybkiej podróży Springlands iglicy i nieco na północny wschód od miejsca, w którym znajduje się NPC Alchemik. Cały region spowija śmiercionośna mgła, więc upewnij się, że jesteś dobrze przygotowany, mając sposób na dłuższe przetrwanie w Całunie.

Jeśli jesteś już w kompleksie Kopalni Soli Egerton, rozglądaj się za tunelami prowadzącymi w głąb jaskiń. Na ścianach znajdziesz złoża soli w postaci kwadratowych lub sześciennych występów. Są to złoża soli, które można wydobywać. Śmiało, użyj kilofa, aby zebrać mnóstwo tych zasobów.

Jak zrobić suszone futro

Po krótkiej wyprawie wróć do Łowcy, aby stworzyć stojak na pranie. Wymaga 10x drewnianych kłód i 6x sznurka. Umieść tę konstrukcję w dowolnym miejscu w swojej bazie i wejdź z nią w interakcję. Oto, co musisz zrobić dalej, jeśli chcesz zwiększyć swój ekwipunek plecaka w Enshrouded:

Kliknij przycisk Przeglądaj przepisy i wybierz Suszone futro.

Umieść zebraną właśnie sól oraz futro zwierząt. Pamiętaj, że futro zwierzęce pochodzi od zabitych przez ciebie zwierząt, takich jak wilki i owce.

Wieszak na pranie będzie automatycznie produkował jedno suszone futro co minutę, o ile masz wymagane materiały.

Użyj wieszaka na pranie, aby wytworzyć suszone futro.

Jak zrobić przedłużenie plecaka

Porozmawiaj ponownie z Łowcą i wybierz opcję Rzemiosło. Zauważysz, że można wytworzyć Mały plecak. Wymaga 3x podartego płótna, 5x sznurka i 4x suszonego futra.

Po utworzeniu tego konkretnego przedmiotu otwórz menu postaci i wyposaż go. Powinieneś zobaczyć, że do Twojego plecaka dodano osiem dodatkowych miejsc.

Stwórz Mały Plecak i wyposaż go.

W ten sposób zwiększasz ekwipunek plecaka w Enshrouded. Pamiętaj, że Mały Plecak to tylko specjalne ulepszenie. W miarę postępów i wykonywania innych pobocznych zadań Łowcy uzyskasz dostęp do dodatkowych planów. Obejmuje to średni plecak, który zapewnia +16 miejsc.

Enshrouded to gra o przetrwaniu w otwartym świecie, w której eksplorujesz przeklęte krainy pokryte śmiercionośną mgłą. Aby uzyskać więcej wskazówek, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem.

Źródło: www.gamespot.com