Jak zmienić styl snów w Disney Dreamlight Valley

Jak wyposażyć Dream Styles w Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley to jedna z najbardziej kreatywnych i konfigurowalnych gier symulacyjnych dostępnych na rynku, oferująca graczom szeroką gamę sposobów personalizacji swojej wioski. Oczywiście jednym z najbardziej intrygujących aspektów gry jest skupienie się na ukochanych postaciach Disneya, a każda z nich ma unikalne osobowości, które ożywiają grę.

Jeśli chcesz dodać jeszcze więcej stylu tym wieśniakom, wyposaż ich w Dream Styles, intrygujące kostiumy, które całkowicie zmieniają ich estetykę. Oto jak zmienić Style snów.

Aby zmienić styl snu postaci w Disney Dreamlight Valley, otwórz menu i przejdź do zakładki Kolekcje, a następnie wybierz sekcję Postacie. Przewiń do postaci, której styl marzeń chcesz zmienić, i kliknij ją.

Po wybraniu postaci zobaczysz listę dostępnych stylów snów. Wybierz ten, który chcesz wyposażyć, a ta postać będzie teraz nosić wybrany kostium.

Pamiętajcie, że te kostiumy należy kupić w sklepie premium lub zdobyć, wykonując zadania lub wybierając Gwiezdną Ścieżkę. Każdy z nich jest zdobywany w wyjątkowy sposób, więc koniecznie przeczytaj opis każdego nieosiągalnego Stylu Snów, aby dowiedzieć się, czy i jak możesz go zdobyć.

Aby dowiedzieć się więcej o Disney Dreamlight Valley, zapoznaj się z naszym obszernym przewodnikiem, który zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o tej magicznej, konfigurowalnej grze symulacyjnej.

Źródło: www.gamespot.com