Jak zmienić porę dnia w Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley oferuje entuzjastom gier wideo mnóstwo zadań do wykonania, aby zawsze było coś do zaznaczenia na liście. Ponieważ jednak gra współpracuje z zegarem czasu rzeczywistego, ci, którzy mogą grać tylko o określonej porze dnia, mogą stracić okazję do cieszenia się swoją doliną przy ładnej pogodzie. Na szczęście możesz przejść do menu, aby zmienić porę dnia w Disney Dreamlight Valley, a poniżej podpowiemy Ci, gdzie znaleźć to ustawienie.

Jak zmienić porę dnia w Disney Dreamlight Valley

Aby zmienić porę dnia w Disney Dreamlight Valley, po prostu otwórz menu i przejdź do Ustawień. Przewiń w dół do opcji Grafika, aby znaleźć suwak „Przesunięcie pory dnia”. Po wejściu do tego menu możesz przesunąć godzinę o dwanaście godzin do przodu lub do tyłu w stosunku do aktualnej godziny. Następnie możesz zmienić go z powrotem na czas lokalny, przesuwając suwak na środek, tak aby ponownie pojawił się znak (+0).

Przesunięcie czasu w tym menu.

Należy jednak pamiętać, że ta zmiana czasu w Twojej dolinie jest czysto kosmetyczna. Normalne harmonogramy snu mieszkańców Twojej wioski i innych osób pozostaną zsynchronizowane z czasem lokalnym, niezależnie od tego, jak zmienia się pora dnia.

Pomimo ograniczeń może to być szczególnie przydatne przy konfigurowaniu idealnego zdjęcia na wydarzenie DreamSnaps, umożliwiając przyciemnienie go w celu uzyskania upiornego zdjęcia lub rozjaśnienie w celu uzyskania czegoś bardziej zabawnego i wesołego. Świetnie nadaje się również do udekorowania swojej doliny w porze dnia, która najlepiej pasuje do obszaru i nastroju, w którym pracujesz. A ponieważ można go łatwo założyć ponownie w dowolnym momencie, możesz go zmieniać tak często, jak chcesz.

Aby dowiedzieć się więcej o Disney Dreamlight Valley, odwiedź nasze obszerne centrum przewodników.

Źródło: www.gamespot.com