Jak złapać Charizarda w Pokemon Scarlet i Violet


Jeśli jesteś wielkim fanem Charizarda, jednego z najbardziej rozpoznawalnych pokemonów (i smoków, jeśli o to chodzi), być może byłeś rozczarowany, słysząc, że ulubiony przez fanów latający / ognisty pokemon nie jest łatwo dostępny w Pokemon Scarlet i Violet . Nie martw się jednak! Nadal istnieje sposób na zdobycie Charizarda (chociaż jest to dość trudne), więc czytaj dalej, a przeprowadzimy Cię przez wszystko, czego potrzebujesz, aby złapać ognisty starter Gen 1.

Czasy wydarzeń Charizarda

Pamiętaj, że jest to wydarzenie ograniczone czasowo. Godziny, w których będzie dostępny, są następujące:

  • 1-4 grudnia 2022 r
  • 15-18 grudnia 2022 r

Pokonaj grę

Najpierw musisz ukończyć grę i rzucić kredytami. Aby to zrobić, musisz ukończyć trzy wątki fabularne i wszystkie wydarzenia po wątku.

Oto wszystko, co musisz zrobić, aby ukończyć grę:

Ukończ drogę zwycięstwa

W przypadku Nemony pokonaj każdą siłownię, a następnie ukończ ocenę mistrza i pokonaj Elitarną Czwórkę i Geetę.

Ukończ Ścieżkę Legend

Dla Arvena znajdź i pokonaj każdego Tytana, karmiąc Herba Mystica Miraidon / Koraidon, wzmacniając go i zdobywając nowe opcje ruchu w otwartym świecie.

Ukończ Starfall Street

Dla Cassiopei pokonaj każdego lidera Team Star, a następnie zmierz się z samą Cassiopeią.

Ukończ „Drogę do domu”.

Po ukończeniu trzech oryginalnych wątków fabularnych spotkaj się z Arvenem i udaj się do Strefy Zero i oczyść ją, co spowoduje wylosowanie kredytów.

Ukończ grę po zakończeniu gry

Po ukończeniu gry zostaniesz poproszony o dołączenie do nowego turnieju, ale Geeta będzie najpierw potrzebowała pomocy.

Teraz, gdy ukończyłeś grę, oto wszystko, co musisz zrobić, aby odblokować możliwość rzucenia wyzwania Charizardowi:

Ponownie pokonaj ośmiu liderów siłowni

Po zakończeniu napisów końcowych będziesz mógł udać się do gabinetu dyrektora, gdzie porozmawiasz z innymi głównymi bohaterami i otrzymasz zadanie rzucenia wyzwania ośmiu liderom sali gimnastycznej o Chair Geeta. Na szczęście będziesz mógł szybko polecieć do każdej siłowni i szybko ich znokautować.

Wróć do szkoły i wygraj Turniej Asów Akademii

Wróć i rzuć wyzwanie turniejowi w szkole, który składa się z czterech walk jeden po drugim. Pokonaj to, a otrzymasz telefon prowadzący do następnego kroku.

Ukończ 10 różnych 5-gwiazdkowych rajdów Tera

Po pokonaniu Turnieju Asów Akademii i odebraniu telefonu od wychowawcy zostaniesz poproszony o zmierzenie się z 10 różnymi 5-gwiazdkowymi rajdami Tera.

Niestety, nie ma sposobu, aby stwierdzić, ile gwiazdek ma Tera Raid, więc po prostu biegaj po obszarach z dużą ilością Tera Raidów i klikaj na nie, aby określić, jak trudne są. Jeśli mają 5 gwiazdek, uzupełnij je i kontynuuj.

Ukończenie kilku rajdów to długi, ale ważny krok.

Po ukończeniu wszystkich 10 odblokujesz czarne rajdy 6-gwiazdkowe na całym świecie, a także powód, dla którego tu jesteśmy; niezwykle trudny 7-gwiazdkowy rajd, którego częścią jest Charizard.

Znajdź czarny znacznik Charizarda typu smoka na świecie

Po odblokowaniu tego wszystkiego musisz sam znaleźć Charizarda. Ale to jeszcze nie koniec wyzwania, ponieważ 7-gwiazdkowy „Niezrównany” Charizard ma etykietę „Najpotężniejszego Znaku”, ma poziom 100 z doskonałymi statystykami, typem Dragon Tera i mnóstwem potężnych ruchów, które mogą obejmować Słoneczny Dzień, Ogień Wybuch, Przegrzanie, Huragan, Smoczy puls i nie tylko.

Kilka dodatkowych wskazówek, które pomogą ci w drodze: Charizard jest niesamowicie wytrzymały, zadaje mnóstwo obrażeń i sporo wchłania, zanim spadnie. Weź ze sobą bardzo wytrzymałego pokemona, który jest zarówno odporny na Charizarda, jak i super skuteczny przeciwko Charizardowi, jak Azumarill z Ogromną Mocą i Bębenkiem, lub pokemona o ogromnej sile ataku i zdolności do samoleczenia, jak Żelazne Dłonie z Bębnem i Wysysającym Ciosem. Przyprowadź też przyjaciół, którzy również mają potężne pokemony, i wykorzystaj swoje okrzyki!

Powodzenia!

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/how-to-catch-charizard-in-pokemon-scarlet-and-violet/1100-6509689/?ftag=CAD-01-10abi2f