Jak zdobyć więcej żabich monet w grze Super Mario RPG

Jak zdobyć więcej żabich monet w grze Super Mario RPG

Super Mario RPG oferuje kilka walut, w tym Frog Coins, które mogłeś zauważyć podczas eksploracji różnych poziomów. Można ich używać w kilku różnych sklepach w grze do zakupu przydatnych przedmiotów, dlatego warto znaleźć jak najwięcej, zwłaszcza jeśli chcesz kupić wszystko w grze, aby ją ukończyć. Oto jak zdobyć więcej Żabich Monet.

Gdzie znaleźć więcej żabich monet

Kiedy będziesz gotowy na zdobycie dużej ilości Żabich Monet, udaj się do mini-gry polegającej na wspinaniu się po ścianach w Land’s End. W tej mini-grze musisz skakać z muszli na muszlę, aby przedostać się na górę, za każdym razem gdy dotrzesz na szczyt w mniej niż jedenaście sekund, otrzymasz pięć Żabich Monet. Na początku jest to dość trudne, ale gdy uda ci się zapamiętać ścieżkę i opanować synchronizację skoków, staje się to naturalne. Zatem staje się to użytecznym sposobem na szybkie i dość łatwe gromadzenie Żabich Monet.

Inne sposoby na zdobycie Żabich Monet

Jeśli chcesz zarobić kilka dodatkowych Żabich Monet podczas gry, pamiętaj, aby wskoczyć na każdego napotkanego Shoguna lub Wigglera. Trzykrotne wskoczenie na Shoguna zapewni Ci Żabią Monetę, natomiast aby uzyskać ten sam rezultat, będziesz musiał wskoczyć na Wigglera dziesięć razy. Jednak te kilka dodatkowych Żabich Monet może się sumować.

Pamiętaj, że liczba monet Frog Coins jest ograniczona do 999, więc jeśli odkryjesz, że zgromadziłeś ich tyle, będziesz musiał wydać trochę, zanim zarobisz więcej. Są jednak szanse, że nigdy nie wydasz tak dużo.

Źródło: www.gamespot.com