Jak zdobyć więcej baterii w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?

Jak zdobyć więcej baterii w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom?

Z żywotnością baterii jest ciężko w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Baterie Zonai Linka zasilają wszystkie maszyny, ale pojedyncza bateria, którą posiada na początku gry, nie wystarcza. Istnieją sposoby na to, aby zwiększyć baterię, ale mogą wydawać się przytłaczające. Oto kilka wskazówek, jak zdobyć więcej baterii.

Zbierz Zonaite z Głębin

Zonaite to ruda, która wydaje się błyszczeć turkusowo pod powierzchnią. Potrzebujesz trzech Zonaite, aby uzyskać jeden Skrystalizowany ładunek i 300, aby ulepszyć baterię w jednej trzeciej drogi. Istnieją inne sposoby na zdobycie Zonaite, takie jak pokonanie niektórych wrogów, ale zbieranie jej z Głębin jest najczęstszym sposobem.

Przekształć zonaite w skrystalizowane ładunki

Po ukończeniu jednego z zadań Zjawisk regionalnych otrzymasz od Joshy kolejne zadanie, które przeniesie Cię do Głębin. Zrób to jak najszybciej, ponieważ w końcu doprowadzi to do Kuźni, w której możesz wymienić Zonaite na Skrystalizowane ładunki. Wcześniej będziesz musiał wrócić na Wielką Niebiańską Wyspę, aby pohandlować z konstruktem, którego tam spotkałeś.

Handluj skrystalizowanymi ładunkami poza lądowiskiem Lookout

Z Crystalized Charges w ręku skieruj się na północ od Lookout Landing i poszukaj dużego fragmentu Sky Ialdn, który spadł tuż za bramą. Na szczycie znajduje się konstrukt Zonai, który wykuwa 100 skrystalizowanych ładunków w ulepszenie ogniwa energetycznego. Możesz zebrać 21 ulepszeń, aby uzyskać osiem pełnych baterii. Oznacza to, że będziesz potrzebować 2100 ładunków skrystalizowanych.

Aby uzyskać pełne podsumowanie tego, jak ulepszyć baterię w Tears of the Kingdom, zajrzyj do przewodnika na ten temat. Aby uzyskać pomoc we wszystkim, co związane jest z Łezami królestwa, zapoznaj się z przewodnikiem po łzach królestwa, dotyczącym przechodzenia przez Hyrule.

Źródło: https://www.ign.com/articles/tears-of-the-kingdom-how-to-get-more-batteries.