Jak zdobyć miecz świetlny Dartha Vadera w Fortnite?


Darth Vader najwyraźniej miał dość bycia uwięzionym w Przepustce Bitewnej Fortnite i teraz toczy wojnę ze wszystkimi graczami. W nowej aktualizacji gry Battle Royale Lord Sithów zostaje uwolniony i nie zawaha się cię pokonać, ale jeśli uda ci się go najpierw zabić, dostaniesz jego miecz świetlny w nagrodę.

Vader pojawia się w losowych miejscach w każdym meczu, ale łatwo go zlokalizować, ponieważ przybywa na wyspę w tym samym czasie, co gracze. Kiedy jesteś w Busze Bojowym, poszukaj Imperial Shuttle. Wejdzie w przestrzeń powietrzną tuż nad chmurami i szybko zejdzie do miejsca na mapie. Prom jest podświetlony niebieską poświatą przez kilka sekund po osiedleniu się na powierzchni.

Vader jest jednym z najtwardszych bossów w grze i będzie wymagał poważnej siły ognia, aby go zniszczyć. Jest także otoczony przez dwóch szturmowców. Używa Mocy na różne sposoby, aby zadzierać z tobą i może blokować twoje strzały. Najlepiej zaatakować go z daleka za pomocą snajperki lub podejść w grupie.

Jego miecz świetlny zmienia zasady gry. Ty też możesz nim blokować strzały, a także można nim rzucić na przyzwoitą odległość, aby zadać duże obrażenia. Oczywiście możesz go machać szeroko do ciosów w zwarciu. Nie wiemy, jak długo Vader będzie w pobliżu ani w jaki sposób wpłynie na historię, ale wspaniale jest widzieć go na wyspie, który wymierza karę. Mamy nadzieję, że wkrótce nastąpi więcej integracji z Gwiezdnymi Wojnami!Źródło : https://www.gameinformer.com/strategy/2022/06/21/how-to-get-darth-vaders-lightsaber-in-fortnite