iwanych wrażeń. Odkryj mroczny świat RPG i przeżyj niesamowitą przygodę!

Demon Skin – brutalny hack’n’slash osadzony w mrocznym świecie fantasy

Skóra demona to platformówka 3D z elementami RPG i bijatyki, która łączy w sobie unikalną mechanikę walki. Została stworzona przez zespół Ludus Future i jest teraz dostępna na Xbox. Gra była rozwijana przez kilka lat ciężkiej pracy i wyzwań, a głównym źródłem inspiracji była Rozstanie: Ostrze ciemności.

Walka i mechanika

W grze główny bohater Roy może korzystać z trzech postaw bojowych. Zmieniając kierunek może celować w głowę, tułów lub nogi wroga. Gracz musi zmieniać pozycje w odpowiednim czasie, aby uniknąć ataków wroga. Każdy nowy poziom odblokowuje coraz bardziej spektakularne i potężne kombinacje.

Gracz powinien zwracać uwagę na poziom wytrzymałości. Gdy tylko Roy traci oddech, atakuje znacznie wolniej. Roy ma w swoim arsenale różnorodną broń, taką jak broń sieczna (miecze i topory) oraz broń obuchowa (młoty). Wszystkie bronie są podzielone na trzy kategorie – zwykłe, spersonalizowane i artefakty.

Wrogowie

Wrogowie w Demonicznej Skórze są zdecydowanie interesujący. Są tam tak dobrze znani wrogowie jak nieumarli, ghule, nekromanci, krasnoludy, golemy i różne bestie. Każdy wróg ma unikalny wzorzec zachowania.

Świat gry

Skóra demona to brutalny hack’n’slash osadzony w surowym, mrocznym świecie fantasy. Ciemność dotarła do odległych zakątków wszechświata i zagraża światu. Miej oko na poziom wytrzymałości i inne wskaźniki kondycji fizycznej postaci – wszystkie te cechy bezpośrednio wpływają na wynik bitwy.

Ocena gry

Ta mechanika jest przydatna zarówno dla zwykłych graczy, bardziej zainteresowanych narracją, jak i dla graczy hardcore. Skóra demona to gra, która dostarcza wielu nieoczek