Współpraca Lush i Super Mario Bros. – kosmetyki inspirowane grą

Współpraca Lush i Super Mario Bros. w świecie kosmetyków

Żyjemy w złotym wieku gier wideo. Oprócz mnóstwa fenomenalnych gier, stale rosnącej liczby graczy i adaptacji telewizyjnych i filmowych, gry wideo stały się również biznesem, co przyciąga uwagę marek kosmetycznych. Współpraca gier wideo z markami kosmetycznymi wypełnia lukę między stereotypowym graczem a danymi demograficznymi, które wcześniej były pomijane. W ramach tej współpracy Lush i Super Mario Bros. stworzyli linię kosmetyków, w której każdy produkt inspirowany jest postaciami z gry.

Żel pod prysznic Princess Peach

Żel pod prysznic Princess Peach z Lush wyróżnia się różowym kolorem i zapachem słodkiej pomarańczy, grejpfruta, wodorostów i brzoskwini. Jego zapach jest słodki, cytrusowy i zalotny, ale nie ma problemu z silnym, słodkim lub sztucznym zapachem. Prezentacja jest zabawna, a jego jakość jest doskonała. Czułem się jak Barbie Margot Robbie używając go.

Żel pod prysznic Bowser

Żel pod prysznic Bowser z Lush ma w sobie odrobinę pikanterii i zapach cynamonu, anyżu, goździków, olejku pomarańczowego i olejku z paczuli. Początkowy zapach jest kuszący i przytulny, idealny tuż przed -produktem łóżkowym. Formuła jest również dość nawilżająca i daję jej rekwizyty za z