Jak ułożyć autentyczny kostium pogromców duchów na Halloween?


Czy niepokoją Cię dziwne odgłosy w środku nocy? Czy odczuwasz strach w swojej piwnicy lub na strychu? Czy ty lub ktoś z twojej rodziny widział kiedyś widmo lub ducha? Jeśli odpowiedź brzmi tak, nie czekaj ani minuty. Odbierz telefon i zacznij przeglądać w poszukiwaniu paranormalnego sprzętu do eksterminacji!

Wraz z Ghostbusters: Afterlife, które trafiło do kin 11 listopada, teraz jest świetny czas, aby wczuć się w ducha klasycznej serii filmowej, przebierając się na Halloween jako jeden z najlepszych inspektorów widm w Nowym Jorku.

Kostiumy Pogromcy Duchów istnieją już od lat, ale kompletowanie odpowiedniego sprzętu do niszczenia duchów było zwykle domeną oddanych fanów, wyspecjalizowanych sprzedawców oferujących szczegółowe repliki rekwizytów oraz ludzi, których stać było na wydanie oszałamiającej ilości gotówki na hobby. Jednak w dzisiejszych czasach nie musisz niszczyć konta bankowego, aby uzyskać odpowiedni strój, ponieważ krajobraz kostiumów osiągnął idealną równowagę między przystępnością cenową a dokładnością ekranu.

Oto wszystko, czego będziesz potrzebować, gdy nadejdzie czas na palenie duchów.Source : https://www.gamespot.com/articles/how-to-put-together-an-authentic-ghostbusters-costume-for-halloween/1100-6496536/?ftag=CAD-01-10abi2f