Jak pasja do modowania ożywiła skok skoncentrowany na UGC — już dostępny


Cześć, tu Alex Tintor, współzałożyciel Blue Isle Studios. Uruchamiamy nową grę o nazwie Skok który ma duże wsparcie dla modów… coś, co jest bliskie i drogie mojemu sercu.

Po raz pierwszy posmakowałem modowania w wieku dziesięciu lat, kiedy zacząłem tworzyć mody do gry Dowodź i podbijaj seria gier. pracowałem na Dowodź i podbijaj: Czerwony alarmt edytor map, nad którym kontynuowałem współpracę z grupą innych osób w latach licealnych z Blitzkrieg 2 mod dla Command & Conquer: Generałowie. Poznałem mojego kolegę i współzałożyciela studia Brenden wiele lat później, kiedy StarCraft 2 wyszedł z imponującym zestawem narzędzi do modowania. Miałem misję rozpoczęcia projektu modowania całkowitej konwersji i powiedziano mi, że muszę połączyć się z Brendenem.

Wspólnie w Blue Isle Studios w ciągu ostatniej dekady wprowadziliśmy na rynek wiele gier i zawsze marzyliśmy o stworzeniu gry, w której gracze będą mieli możliwość modyfikowania gry i tworzenia treści zwiększających grywalność. Skok była idealną grą do wprowadzenia naszego Skok Pakiet narzędzi modowych Design Works. Wszystkie nasze gry mają niesamowite społeczności i Skok ma szczególnie aktywną społeczność modderów, którzy są w grze od czasu naszej premiery wczesnego dostępu w zeszłym roku. Ich zawartość w połączeniu z naszą nową współpracą z liderem moddingu Overwolf sprawiła, że ​​mamy niezły wybór treści generowanych przez użytkowników (UGC) od modderów z całego świata dostępnych do grania już dziś!

Niektóre z UGC, których najbardziej nie mogę się doczekać, to mod o nazwie „One Bullet One Kill” autorstwa moddera Overwolf „th_mrow”, a inny znajduje się na prywatnym serwerze innego moddera Overwolf, Lukasa, o nazwie „Łeap Hardpoint”.

Zrzut ekranu

Oprócz tego, że modowanie jest w stu procentach funkcjonalne przy uruchamianiu konsoli, Leao zawiera również dwa tryby (PVE i PVP), mnóstwo map, broń i pojazdy osobiste jako środki transportu (moje ulubione to robo-łoś i poduszkowiec). Skok stale się rozwija, ponieważ nasza społeczność moderska rozszerza się i wdraża nowe serwery i treści. Mamy również solidną mapę drogową zawartości zaplanowaną na nadchodzące miesiące, która obejmuje między innymi nowe bronie i poziomy, które wkrótce ujawnimy.

Chwila Skok zapewnia to, co gracze poznali i czego oczekują od solidnego FPS-a, cieszymy się, że możemy wyróżnić się dzięki naszemu partnerstwu z Overwolf i nie możemy się doczekać, aby nasze serwery były wypełnione pomysłowymi graczami.

To wielka chwila dla Brendena i dla mnie, kiedy wspominamy te godziny spędzone w naszych nastoletnich sypialniach, które zatoczyły koło; mamy nadzieję, że premiera tej gry zapewni nowym i doświadczonym modderom możliwość tworzenia treści na nadchodzące lata.

Witamy w Skok! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jakie będziesz miał doświadczenia i jakie kreatywne treści modowe stworzysz – nie żebym oceniał czy coś.

SKOK

Xbox Live

SKOK

Wydawnictwo Blue Isle


6


29,99 $

23,99 USD

LEAP to dynamiczna, wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa z epickimi bitwami na dużą skalę, w których biorą udział gracze uzbrojeni po zęby. Zostań elitarnym najemnikiem LEAP, wznosząc się do bitwy. Walcz po stronie Zjednoczonej Koalicji Obrony Ziemi (UEDC) lub zbuntowanych Exo-Terrans – ten, kto zapłaci najwięcej, wygrywa palec na spuście i nadmiar arsenału. Współpracuj z kolegami z drużyny, używaj potężnej broni i unikalnych zdolności klasowych oraz szybko przemierzaj teren za pomocą haków, plecaków odrzutowych i oburzających pojazdów, aby odnieść zwycięstwo. Wskocz na deskorolkę i wykonaj salto w tył do bitwy lub usiądź na mechanicznym łosie i poprowadź szarżę. Niezależnie od twojego stylu gry, każdy najemnik LEAP jest wyposażony w pojazd osobisty (PV), który pozwala ci szybko pokonywać odległości i zmniejszać dystans do wroga. Każdy egzoszkielet jest wyposażony w zdolności zmieniające mecz – wezwij laser orbitalny, aby zniszczyć grupę wrogów, lub rzuć tarczę wsparcia, aby tymczasowo osłonić się przed ogniem wroga. Każda przeszkoda jest okazją do szybowania, doskoku lub szarży, a elitarny najemnik wykorzysta swoje unikalne zdolności ruchowe, aby szybko poruszać się po polu bitwy. Użyj haka z liną, aby wznieść się na większą wysokość, lub doskoku kierunkowego, aby uniknąć ognia wroga. Chwała zwycięstwa staje się jeszcze słodsza dzięki nagrodom. Dostosuj swojego najemnika za pomocą emotikonów na hełmach i różnych skórek dla egzoszkieletów, pojazdów i broni. Afiszuj się i drwij ze swoich wrogów ze stylem i bezczelnością.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/03/01/how-modding-brought-leap-to-life/