Jak osiągnąć poziom 14 bez zabijania bossów w DLC Elden Ring

Jak osiągnąć poziom 14 w Elden Ring bez walki z bossem

Odłamki Scadutree są niezbędne do zdobywania poziomów w DLC Elden Ring. Jednak jeden sprytny gracz myśli, że znalazł sposób na osiągnięcie poziomu 14 bez konieczności stawiania czoła ani jednemu bossowi.

Użytkownik Reddita zamieścił w tym tygodniu swoją metodę na subreddicie Elden Ring, włączając obraz pokazujący, gdzie gracze mogą zlokalizować odłamki Scadutree bez konieczności spotykania bossa.

W poście jest wzmianka o tym, że podążając tą mapą można osiągnąć poziom 12, lecz inny użytkownik zwraca uwagę, że faktycznie możliwe jest osiągnięcie poziomu 14, a nawet 17, zanim stanie się twarzą w twarz z jakimkolwiek bossem, ponieważ w grze znajduje się co najmniej jeden dodatkowy fragment obszar startowy nie zaznaczony na mapie, a także dwa kolejne w Scadu Altus i dwa na Wybrzeżu Cerulean.

Później użytkownik powrócił do swojego wpisu i wspomniał, że „na południu były dostępne nawet trzy, w sumie sześć dodatkowych nie zostało zaznaczonych na mapie”.

Bądź jednak ostrożny, jeśli wybierzesz to podejście, ponieważ może to oznaczać, że przegapisz ciekawe zadania z NPC-ami.

Zwiększ liczbę fragmentów bez walki z bossem

W innym komentarzu dodano, że możesz zdobyć 20 Fragmentów bez walki z czymkolwiek lub wchodzenia do Legacy Dungeon, 34 bez zabijania bossa i 44 Fragmenty, pokonując tylko trzech głównych bossów i wspomnienie.

Przypomnijmy, że ukazała się najnowsza aktualizacja do DLC Shadow of the Erdtree firmy Elden Ring, rewidująca skalę Blessings of the Shadow Realm. Ten nowy system skalowania zwiększa atak i obronę twojej postaci oraz przywołań duchowych, zbierając odpowiednio Fragmenty Scadutree i Prochy Wielebnego Ducha.

Obecnie skala została zmieniona, tak aby skutki były większe na wczesnych poziomach, a później stawały się coraz bardziej stopniowe.

Dodatek Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring osiągnął sprzedaż 5 milionów na całym świecie w zaledwie trzy dni od premiery.

Wcześniej Elden Ring sprzedało 25 milionów egzemplarzy, co oznacza, że ​​20% wszystkich graczy wróciło już po DLC w pierwszy weekend.

„Wszystkim, którzy podążają ścieżką wytyczoną przez troskliwą Miquellę, wyrażamy naszą szczerą wdzięczność” – FromSoft powiedział w mediach społecznościowych, aby uczcić sukces.

Źródło: www.eurogamer.net