Jak oglądać Xbox i Bethesda Developer_Direct w środę


Czy chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o największych tytułach, które wkrótce pojawią się na Xbox, PC i Xbox Game Pass? W tę środę Developer_Direct będzie zawierał wszystkie potrzebne szczegóły (i rozgrywkę).

Zaprezentowane razem przez Xbox i Bethesdę, Developer_Direct udostępni nową, rozszerzoną rozgrywkę dla Redfall, Forza Motorsport, Legendy Minecrafta oraz The Elder Scrolls Online i dostarczaj najnowsze wiadomości bezpośrednio od zespołów Arkane Austin, Turn 10 Studios, Mojang Studios i ZeniMax Online Studios. Bezpośrednio po Developer_Direct odbędzie się pełne, samodzielne wydarzenie ESO Global Reveal Event, którego gospodarzem będzie ZeniMax Online Studios.

Kiedy jest wydarzenie? Środa, 25 stycznia, o godzinie 12:00 czasu pacyficznego/15:00 czasu wschodniego/20:00 czasu brytyjskiego

Jak oglądać? Developer_Direct będzie transmitowany na żywo na oficjalnych kanałach Xbox i Bethesda, poniżej:

Program będzie również transmitowany jednocześnie na regionalnych kanałach Xbox i Bethesda na całym świecie, a także na Steamie i chińskim Bilibili.

Ważna uwaga: program będzie transmitowany w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Aby uzyskać bardziej reprezentatywne spojrzenie na oprawę wizualną zawartą w gablocie, polecamy obejrzenie retransmisji prezentacji w jakości 4K / 60 kl./s na kanale Xbox YouTube, która będzie dostępna po zakończeniu premiery.

Czy wydarzenie jest dostępne w językach innych niż angielski? Zapewnimy obsługę napisów i/lub tłumaczenia z dubbingiem w następujących językach: arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, holenderski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski , włoski, japoński, koreański, malajski, norweski, perski (farsi), polski, portugalski, portugalski (brazylijski), rosyjski, słowacki, hiszpański (kastylijski), hiszpański (Ameryka Łacińska), szwedzki, tajski, turecki, ukraiński i wietnamski . Spodziewamy się, że wszystkie języki będą dostępne podczas transmisji programu na żywo, ale możliwe, że niektóre języki będą musiały zostać dodane w ciągu kilku dni po emisji, jeśli nie zakończą tłumaczenia.

Najprostszym sposobem na znalezienie preferowanego języka jest sprawdzenie strony Xbox swojego kraju na Facebooku lub przeglądanie oficjalnego kanału Xbox w YouTube i kliknięcie ikony koła zębatego w prawym dolnym rogu.

Czy program będzie dostępny dla osób niedosłyszących/niedosłyszących lub niedowidzących/niedowidzących? Będzie dostępna wersja programu z audiodeskrypcją (AD) w języku angielskim na kanale YouTube Xbox i amerykańskim językiem migowym (ASL) na kanale YouTube Xbox i nowym kanale /XboxASL Twitch.

Nie będę mógł oglądać, gdzie mogę się dowiedzieć, co zostało ogłoszone? W miarę pojawiania się ogłoszeń podczas transmisji zespół Xbox Wire będzie publikował szczegółowe wpisy na blogu zawierające najważniejsze ogłoszenia bezpośrednio tutaj na Xbox Wire (w tym zlokalizowane wersje w języku brazylijskim portugalskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim LATAM i japońskim).

Uwagi dla współtransmitujących i twórców: W Xbox bardzo doceniamy wszelkie wysiłki związane ze wspólną transmisją i staramy się zapewnić płynne działanie, jeśli zdecydujesz się to zrobić.

Jednak ze względu na siły pozostające poza naszą kontrolą nie możemy zagwarantować, że usterki lub zakłócenia powodowane przez boty i inne zautomatyzowane oprogramowanie nie zakłócą Twojego wspólnego strumieniowania.

Wideo na żądanie (VOD): Tym, którzy planują tworzenie pełnych zestawień po pokazach w formie relacji VOD, zalecamy nieużywanie plików audio zawierających muzykę chronioną prawem autorskim, aby uniknąć działań zautomatyzowanych botów, a także zapoznanie się z warunkami świadczenia usługi przez swojego usługodawcę.

Czy będzie przedłużony stream? The Starsze Zwoje Online zespół będzie kontynuował transmisję na żywo z niezależnym globalnym wydarzeniem ujawnienia bezpośrednio po Developer_Direct. Samodzielny program dla Bethesda Game Studios Starfield jest również w przygotowaniu – wkrótce będziemy mieli więcej do udostępnienia.

Do zobaczenia na Developer_Direct 25 stycznia!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2023/01/23/xbox-bethesda-developer-direct-how-to-watch/