Jak obejrzeć pokaz Xbox na Gamescom 2022


Gamescom 2022 jest już oficjalnie tutaj, a wieczór otwarcia na żywo rozpoczął się 23 sierpnia z ekscytującymi materiałami z rozgrywki i aktualizacjami. Zobacz wszystko, co ogłoszono podczas Gamescom Opening Night Live, na wypadek, gdybyś to przegapił!

W tym tygodniu czeka nas znacznie więcej, ponieważ Xbox jest jednym z największych uczestników w tym roku i będzie miał własną transmisję na żywo na 3 dzień targów Gamescom 2022. To sześciogodzinne wydarzenie Xbox odbędzie się 25 sierpnia od 5 rano pacyficznego czas. Zobacz pełny harmonogram targów Gamescom dla wszystkich innych wydarzeń w tym tygodniu.

Chociaż Xbox nie zapowiada, że ​​pojawią się zupełnie nowe ogłoszenia, stream będzie zawierał wywiady i rozgrywkę. Xbox powiedział, że „oczekuje wywiadów z twórcami i rozgrywki z różnych Xbox Game Studios, w tym Mojang Studios, Obsidian Entertainment i World’s Edge oraz Xbox Game Studios Publishing i ich partnerów z Asobo Studio, oprócz niektórych naszych długo oczekiwanych gier od naszej firmy zewnętrznej wzmacniacz.”

Kiedy odbędzie się pokaz Xbox?

  • Dzień: Wydarzenie Xbox Gamescom odbędzie się w dniu czwartek, 25 sierpnia
  • Czas: 5 rano do 11 rano Pacyfiku / 8:00–14:00 wschodnio / 13:00–19:00 w Wielkiej Brytanii
  • Czas trwania: 6 godzin

Jak oglądać transmisję na żywo w usłudze Xbox

W czwartek 25 sierpnia będzie można oglądać na żywo przez YouTube tutaj: Transmisja na żywo na stoisku Xbox na Gamescom 2022.

<a href=

Oglądaj na żywo w YouTube

Czego można oczekiwać od konsoli Xbox na targach Gamescom 2022:

Mamy potwierdzone informacje o następujących grach, na które możemy się spodziewać:

Gamescom 2022 oficjalnie rozpoczyna się we wtorek, 23 sierpnia 2022 r. o godz. 11:00 czasu polskiego, 20:00 czasu wschodniego (20:00 czasu środkowoeuropejskiego) dla tych, którzy chcą obejrzeć więcej z 6-dniowego wydarzenia! Zobacz pełny harmonogram targów Gamescom na 2022 rok.

WIĘCEJ XBOX:Źródło : https://www.ign.com/articles/how-to-watch-xbox-showcase-at-gamescom