Jak grać w nowy styl oszusta w Final Fantasy VII The First Soldier?


Final Fantasy VII Pierwszy Żołnierz rozpoczął niedawno swój czwarty sezon, a wraz z wydarzeniem Variant Mode, które pozwoliło graczom grać jako Sephiroth, dodano zupełnie nowe mistrzostwo stylu: Trickster. Ponieważ gra zbliża się do 10 stylów mistrzostwa, Trickster jest zdecydowanie jednym z, jeśli nie najlepszym, stylem mistrzostwa, z którego mogą korzystać gracze.

Trickster to uprzejmy i elegancki styl, który dołącza do Final Fantasy VII The First Soldier. Dzięki atakom wręcz wykorzystującym karty do cięcia, rzucania i eksplodowania przy uderzeniu, naprawdę wyrobił sobie markę dzięki swojemu potężnemu Stylowi Mistrzostwa w porównaniu z innymi nowo dodanymi Stylami Mistrzostwa, takimi jak Dragoon i Maszynista, które są już obecne w grze. W tym przewodniku opiszemy, jak skutecznie grać w Trickstera, jego najlepsze wybory Materia, które z jego dwóch Umiejętności należy użyć i więcej.

Po ukończeniu kombinacji walki wręcz Oszusta możesz rzucić kilka eksplodujących kart we wrogów, aby ich zachwiać.

Ataki w zwarciu

Trickster ma kombinację trzech okien do walki w zwarciu. Najpierw użytkownik wykonuje szybkie cięcie do przodu za pomocą swojej karty, która napędza gracza w odpowiednim kierunku. Druga część jego kombinacji to dwa szybkie ciosy pod rząd, które przesuwają użytkownika do przodu. Jeśli użyjesz pełnej kombinacji, Oszust odskakuje lekko i rzuca kilkoma kartami, które eksplodują przy uderzeniu.

Jest to jedna z szybszych kombinacji ataku w zwarciu w grze i zapewnia doskonałe możliwości przeciwko wrogim graczom, a nawet skutecznie przeciwko zgrupowanym potworom, takim jak Strażnicy lub Hedgehog Pies. Pełna kombinacja na końcu odepchnie wszystkich wrogów złapanych w eksplozję karty i da ci wystarczającą odległość, aby przełączyć się na broń lub rzucić Materia, podczas gdy wróg zostanie przemieszczony, aby odzyskać siły.

Cecha

Pasywną cechą Trickstera jest Gold Trick. Gold Trick nagradza cię Gilem za każdy kolejny poziom. Jest to bardzo proste i zachęca graczy do natychmiastowego wydawania Gilów w automatach sprzedających, aby ulepszać broń, karty i kupować mikstury lub amunicję. Co ważniejsze, Gold Trick zwiększa również współczynnik trafień krytycznych z twoich ataków w zwarciu, a także skraca czas odnowienia twojej umiejętności zgodnie z całkowitą ilością zebranego Gila.

Jak mówią, więcej pieniędzy to więcej rozwiązań. Możliwość ciągłego generowania Gila pomaga przetrwać znacznie dłużej przez cały mecz i zapewnia więcej korzyści dzięki posiadaniu środków na otrzymanie mocniejszego sprzętu lub akcesoriów.

Optymalna zdolność

Jako Trickster masz do wyboru dwie Umiejętności.

Umiejętności to:

Decoy Card tworzy kopię użytkownika. Ten wabik zacznie atakować pobliskich graczy lub potwory w pobliżu. Może być używany do pochłaniania obrażeń, rozpraszania wrogich graczy i pomaga z łatwością pokonać wrogich graczy, przewyższając liczebnie przeciwnika.

Marking Card rzuca na ziemię kartę, która zawiera połowę twojego HP. Jeśli twoje HP osiągnie zero, gdy karta jest aktywna, wracasz do pozycji karty z przywróconym HP. Ustaw kartę, wejdź w płonącą Materia, a jeśli popełnisz błąd lub zginiesz, to przynajmniej dostaniesz drugą szansę z bezpiecznego miejsca.

Karta Wabika to najlepsza z dwóch Umiejętności. Karta Wabika to umiejętność początkowa oszusta, więc będziesz musiał odblokować kartę naznaczenia, zwiększając swój poziom stylu mistrzostwa. Możliwość wyrzucenia sobowtóra, aby zwabić wrogich graczy, pomóc w pokonaniu potworów, aby zdobyć doświadczenie, i zmniejszyć HP wroga do zera, aby wygrać mecz. Z pasywną Złotą Sztuczką, tak długo jak zbierzesz Gila, czas odnowienia Karty Wabika będzie zmniejszony. Możliwość wysłania wcielenia, jak to określa gra, stwarza alternatywy do wygrania meczu. Od odwracania uwagi przeciwnika po używanie mikstury, a nawet zmuszanie wabika do samodzielnego pokonania wroga. Jeśli nie masz amunicji, możesz rzucić obszarową Materia, taką jak zamieć, grzmot lub ogień, w tym samym czasie twój wabik strzela swoim pistoletem.

Rzucając Kartę Wabika tuż obok wrogiego gracza, pozwoli ci łatwo go wyeliminować z jego pomocą.
Rzucając Kartę Wabika tuż obok wrogiego gracza, pozwoli ci łatwo go wyeliminować z jego pomocą.

Najlepsza umiejętność

Jako Trickster masz do wyboru trzy Umiejętności.

Umiejętności to:

  • Chwycić
  • Strzał drenażowy
  • Talia Wysysania Dusz

Przejęcie nagradza cię dodatkowym Gilem po pokonaniu potwora.

Drain Shot przywraca HP, jeśli trafisz w głowę kandydata na wroga.

Talia Wysysania Dusz odzyskuje MP po użyciu umiejętności.

Podobnie jak w przypadku karty naznaczenia, będziesz musiał podnieść swój styl mistrzostwa, rozgrywając mecze, aby odblokować zarówno Strzał Wysysający, jak i Talię Wyssania Duszy, które można wyposażyć jako Umiejętność.

Przejmowanie ma największe zalety. Zabijanie potworów da ci Gila, a gdy awansujesz, zarobisz jeszcze więcej Gila. Drain Shot leczy się po trafieniu w głowę, ale strzały w głowę mogą być trudne do wylądowania z powodu odrzutu broni, więc lepiej byłoby zaopatrzyć się w mikstury lub mieć lekarstwo niż wyssanie strzału. Soul Drain Deck pozwoli ci rzucić więcej Materii, ale tylko podczas korzystania z umiejętności. Jeśli nie masz dużo Gila, wydłużenie czasu odnowienia Złotej Sztuczki może nie być tak skuteczne, aby działać w połączeniu z talią Wysysania Dusz.

Przejęcie da ci więcej impulsu do zabijania potworów i awansowania przed walką z kandydatami wroga; które możesz bez wysiłku zdjąć za pomocą epickiej/legendarnej broni i akcesoriów zakupionych od dodatkowego Gila od potworów.

Pokonywanie potworów jako Trickster na początku meczu zapewni ci dodatkowe Gil i możesz czerpać korzyści z kupowania silniejszej broni przed wrogimi graczami.
Pokonywanie potworów jako Trickster na początku meczu zapewni ci dodatkowe Gil i możesz czerpać korzyści z kupowania silniejszej broni przed wrogimi graczami.

Idealny materiał

W Final Fantasy VII The First Soldier, Blizzard, Cure, Water, Bio, Aero, a nawet nowo dodanego Tornado na ten sezon jest mnóstwo Materii, aby wymienić tylko kilka.

Idealną Materią, której chcesz użyć w połączeniu z Umiejętnością Karty Wabika Trickstera, jest Blizzard.

Pozostałe dwa miejsca mogą być leczone, aby zapewnić szybkie leczenie, a ostatnie miejsce może być wybrane przez ciebie. Tornado, Ogień, Grzmot i Bio są świetne w wyrzucaniu kandydatów na wrogów chowających się za osłoną lub eliminujących potwory, podczas gdy ty grindujesz na wczesnym etapie.

Blizzard to idealna Materia, którą chcesz jak najszybciej zebrać w każdym meczu. Tworzy kryształ lodu, który strzela odłamkami sopli we wrogów w okolicy z ostrą precyzją. Wyrzucenie karty wabika, a następnie rzucenie Blizzarda całkowicie przytłoczy i zdezorientuje przeciwnika. Czy powinni najpierw zniszczyć wabik, kryształ lodu, czy wycelować w ciebie chowającego się za obiema liniami obronnymi? Blizzard wraz z Decoy Card tworzą warunki zwycięstwa, z którymi tylko niewielu kandydatów na wroga będzie rywalizować, gdy staniesz do walki jeden na jednego.

Położenie karty wabika obok Blizzaga Materia zapewni duży obszar obrony i możliwości ataku.
Położenie karty wabika obok Blizzaga Materia zapewni duży obszar obrony i możliwości ataku.

Trickster jest jednym z najlepszych stylów do wyboru w grze i zapewnia mechanikę rozgrywki, z którą inne style ledwo nadążają. Jest to z pewnością najlepszy styl do wyboru w tej chwili, jeśli chcesz mieć największą szansę na zdobycie pierwszego miejsca w meczach. Ponieważ karta wabika i przejmowanie są dostępne bez rozwijania stylu mistrzostwa powyżej poziomu 1, weź kilka meczów, aby wypróbować różne taktyki ze swoją wabikiem: nęcenie wrogów, zabijanie potworów, odwracanie uwagi kandydatów na wrogów, aby wybić ich własną bronią, i danie sobie decydującego momentu na ucieczkę od tragicznych sytuacji i uzdrowienie.

Powodzenia w nowym stylu Trickster w Final Fantasy VII The First Soldier!

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/how-to-play-the-new-trickster-style-in-final-fantasy-vii-the-first-soldier/1100-6507105/?ftag=CAD-01-10abi2f