Jak grać jako Sephiroth w Final Fantasy VII The First Soldier?


Final Fantasy VII The First Soldier zbliża się do czwartego sezonu 1 września. Przed rozpoczęciem czwartego sezonu gra dodała zupełnie nowy tryb wariantowy. W tym trybie gracze mogą wcielić się w słynnych wrogów z serii Final Fantasy, takich jak Cactuar, Bomb, Slug-Ray, Bahamut i nemezis Clouda, Sephiroth, ceniony żołnierz 1. klasy ze swoim kultowym Masamune w dłoni.

Tryb Variant jest dostępny tylko do 31 sierpnia, ale w międzyczasie możesz zanurzyć się w walce z tymi wrogami jako niestandardowa postać żołnierza lub kontrolować wersje tych płodnych wrogów, które grają podobnie do ich estetyki i mechaniki w grach Final Fantasy .

Ten przewodnik pokaże Ci różne opcje gry jako Sephiroth, Bahamut i nie tylko w Final Fantasy VII The First Soldier’s Variant Mode.

Przed rozpoczęciem meczu gra podświetli wszystkich graczy z Zespołu Wariantów oraz Warianty, które wybrali jako odrodzeni.

Co to jest tryb wariantu?

Tryb wariantowy to tryb 9v3. Pozwala dziewięciu graczom użyć swojego niestandardowego żołnierza, którego grali w meczach rankingowych lub standardowych, aby stawić czoła trzem graczom z możliwością przekształcenia się w warianty.

Te warianty to:

  • Bomba
  • Ślimak-Ray
  • Kaktuar
  • Bahamu
  • Sefirot

Każdy z tych wariantów gra mechanicznie jak przeciwnicy, z którymi walczyłeś w innych grach Final Fantasy. Bomba może wystrzeliwać kule ognia i eksplodować po śmierci, by zdziesiątkować obszar. Slug-Ray potrafi latać i strzelać ze swojej artylerii. Cactuar jest w stanie szybko poruszać się po okolicy, jest trudny do uszkodzenia ze względu na małą ramkę i jest w stanie rzucać igłami we wrogów. Bahamut może latać po mapie, bombardować i tworzyć wyraźne, niszczycielskie flary, aby pochłonąć przeciwną drużynę. Sephiroth jest w stanie szybować po mapie, bez wysiłku ciąć wrogów, przyzywać komety z nieba, a nawet teleportować się nad wrogim graczem, zanim wykona cięcie, aby go zabić.

Sephiroth ze swoim wiernym Masamune pokonuje wrogiego gracza.
Sephiroth ze swoim wiernym Masamune pokonuje wrogiego gracza.

Jak grać jako Sephiroth

W menu głównym będziesz musiał dotknąć trybu gry na polu po prawej stronie.

  Ekran menu głównego z opcjami przepustki sezonowej, wyboru trybu, mistrzostwa klasy, sklepu w grze i nie tylko.
Ekran menu głównego z opcjami przepustki sezonowej, wyboru trybu, mistrzostwa klasy, sklepu w grze i nie tylko.

Następnie wybierz bieżące wydarzenie, czyli tryb wariantowy. To ten, w którym Sephiroth wpatruje się bezpośrednio w ciebie w taki sam sposób, w jaki zwykle spogląda w kierunku Chmury.

Pojawiają się tutaj Wybór trybu i wydarzenie w trybie wariantu, aby zmienić typy dobierania graczy.
Pojawiają się tutaj Wybór trybu i wydarzenie w trybie wariantu, aby zmienić typy dobierania graczy.

Wtedy jesteś gotowy i możesz zacząć szukać meczu w tym trybie.

Jeśli wszystkich 12 graczy nie dołączy do meczu, mecz będzie musiał zostać ponownie przeszukany.

Aby mieć pewność, że grasz jako Variant Team, musisz zdobyć bilety Variant Team Tickets. Różne sposoby zdobywania tych Biletów Zespołu Variant to:

  • Rozgrywaj mecze jako Drużyna Kandydatów, w której będziesz kontrolować swojego niestandardowego żołnierza, aby walczyć z Wariantami
  • Zadaj 100 lub więcej obrażeń w meczu
  • Rozgrywaj mecze do końca bez wychodzenia z gry
  • Rozgrywaj mecze bez zaznaczania na ekranie wyboru trybu

Bilety drużynowe Variant można zdobyć tylko w trybie Variant. Biletów drużyny Variant nie można zdobyć, grając w innych trybach gry.

Można posiadać tylko 10 Biletów Zespołu Wariantów, a jeśli zbierzecie się w grupie ze znajomymi lub jako impreza, wszyscy będziecie musieli mieć pięć dostępnych Biletów Zespołu Wariantów, aby zapewnić pierwszeństwo, aby zostać umieszczonym jako Zespół Wariantów.

Ważne jest, aby pamiętać, że czasami możesz po prostu trafić do zespołu wariantów bez użycia biletów. Dopóki rozpoczniesz dobieranie graczy w trybie wariantowym, nawet jeśli nie masz wystarczającej liczby biletów, nadal możesz grać jako Sephiroth.

Sephiroth elegancko sunie po mapie, aby znaleźć wrogich graczy, których należy ściąć.
Sephiroth elegancko sunie po mapie, aby znaleźć wrogich graczy, których należy ściąć.

Jeśli nie wszyscy 12 graczy dołączy do gry przed rozpoczęciem meczu, a Ty wybierzesz Sephiroth, będziesz musiał zacząć od nowa. To sprawi, że stracisz możliwość gry jako Sephiroth w tym meczu.

Bilety nie zostaną zużyte, jeśli nie dołączysz do zespołu wariantów.

Jeśli zginiesz jako którykolwiek z Wariantów, o ile inny członek drużyny nie wziął tego, którego chcesz, możesz odrodzić się jako wybrany Wariant. Na mapie może znajdować się tylko jeden Wariant każdego typu, więc nie może być jednocześnie trzech Sefirotów biegających po okolicy. Sephiroth, podobnie jak inne warianty, posiada pasywną regenerację HP, która przywraca 5% HP po pokonaniu Kandydata. Staraj się nieustannie zabijać drużynę kandydatów, otrzymując minimalne obrażenia, aby móc dłużej grać jako Sephiroth przed zmianą.

Powodzenia w dołączeniu do Variant Team i graniu jako Sephiroth przez kilka następnych dni!

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/how-to-play-as-sephiroth-in-final-fantasy-vii-the-first-soldier/1100-6506960/?ftag=CAD-01-10abi2f