Jak ewoluować Charcadet w Pokemon Scarlet i Violet


Pokemon Violet i Scarlet są pełne nowych Pokemonów w regionie Paldea, które gracze mogą odkryć i złapać. Jednym z tych nowych pokemonów jest Charcadet, mały pokemon podobny do czerwonego rycerza, który może być dość potężny. Charcadet może ewoluować w Armarouge, ognistego/psychicznego pokemona w kolorze Scarlet lub w Creuledge, ognistego/duchowego pokemona w kolorze fioletowym. Niezależnie od tego, w którą wersję grasz, będziesz musiał zdobyć specjalny przedmiot, aby ewoluować Charcadeta.

Gdzie znaleźć Charcadeta

Charcadet można znaleźć w większości Paldei, chociaż jest uważany za rzadki.

Jeśli chodzi o znalezienie Charcadeta, wpis Pokedex wymienia jego siedlisko jako większość południowej części Paldei. Osobiście uważam, że najłatwiej je znaleźć w South Providence Area Three, która znajduje się bezpośrednio na wschód od Mesagozy. Mogą być trudne do zauważenia ze względu na ich niski wzrost, ale jaskrawoczerwony kolor sprawia, że ​​są nieco łatwiejsze do zauważenia. Możesz także spożywać trochę jedzenia, które zwiększa łapanie pokemonów typu ognistego, aby pomóc w tym przedsięwzięciu.

Ewoluujący Charcadet

Musisz znaleźć mężczyznę w kraciastej koszuli w Zapapico.
Musisz znaleźć mężczyznę w kraciastej koszuli w Zapapico.

Aby ewoluować Charcadeta musisz udać się do Zapapico, które znajduje się we wschodniej części Paldei w centralnej części. Znajduje się na zachód od obszaru wyzwań Lurking Steel Titan. Tutaj musisz znaleźć mężczyznę w kraciastej koszuli, który chce dokonać wymiany. W Scarlet musisz handlować 10 fragmentów Bronzora dla Pomyślna zbroja a w Violet musisz handlować 10 żetonów Sinistea dla Złośliwa zbroja.

W Pokemon Scarlet będziesz potrzebować 10 Fragmentów Bronzora.
W Pokemon Scarlet będziesz potrzebować 10 Fragmentów Bronzora.
W Pokemon Violet będziesz potrzebować 10 żetonów Sinistea.
W Pokemon Violet będziesz potrzebować 10 żetonów Sinistea.

Oba te pokemony można znaleźć na wczesnym etapie gry, chociaż na bardzo ograniczonych obszarach. Te przedmioty rzemieślnicze, zwykle używane do tworzenia TM, wypadają za każdym razem, gdy pokonasz je w bitwie w dziczy, więc wyśledź grupę i użyj funkcji automatycznej bitwy, aby szybko ją pokonać. Po zdobyciu 10 potrzebnych przedmiotów idź wymienić mężczyznę na zbroję. Pancerz działa jak inne przedmioty ewolucyjne, ale jest zużywany po użyciu. Nie ma wymogu poziomu dla ewolucji Charcadeta.

Jeśli chcesz uzyskać ewolucję Charcadet z innej wersji, istnieje kilka metod, aby to zrobić. Możesz wymienić przyjaciela na rozwiniętą wersję Charcadet z dowolnej wersji gry, której nie masz. Możesz także poprosić znajomego, aby dał zestaw zbroi losowemu Pokemonowi do trzymania i wymiany na tego Pokemona. Ty Nie mogę dołącz do sesji kooperacyjnej ze znajomym grającym w inną wersjęponieważ NPC nadal będzie oferować ci ten sam element ewolucji, co twoja wersja gry.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/how-to-evolve-charcadet-in-pokemon-scarlet-and-violet/1100-6509374/?ftag=CAD-01-10abi2f