Jack Black dołącza do obsady aktorskiego filmu Minecraft wraz z Jasonem Momoą i Danielle Brooks

Jack Black dołącza do obsady filmu Minecraft

Ważna wiadomość dla fanów Minecrafta: Jack Black dołączył do obsady powstającego filmu. Plotki dotyczące tego castingu pojawiły się wczoraj, 2 stycznia, o godz Termin ostateczny donosząc, że Black zagra Steve’a (postać z Minecrafta w niebieskiej koszulce i niebieskich spodniach).

Dodatkowo inne media, np Różnorodnośćpotwierdzili, że Black wystąpi w Minecrafcie wraz z wcześniej ogłoszonymi członkami obsady, w tym Jasonem Momoa („Aquaman”, „Gra o tron”), Danielle Brooks („Kolor fioletu”) i Emmą Myers (środa).

Co więcej, produkcję filmu potwierdził nawet sam Black w poście na Instagramie, na którym widać, jak czyta książkę o podstawach Minecrafta. Jednak ani on, ani różne firmy produkcyjne filmu, takie jak Warner Bros. i Legendarny, nie potwierdzili raportu Termin ostateczny że zagra Steve’a.

Kinematografia

Różnorodność donosi, że produkcja tego aktorskiego filmu Minecraft wkrótce wejdzie do produkcji w Nowej Zelandii. Szczegóły jego historii pozostają jednak tajemnicą. Film wyreżyserował Jared Hess, reżyser Napoleon Dynamite, który współpracował z Blackiem przy filmie Nacho Libre w 2006 roku. Premiera filmu zaplanowana jest na 4 kwietnia 2025 roku.

Mojang i różne studia filmowe od lat próbowały nakręcić film o Minecraft, począwszy od 2016 roku. W tym czasie Rob McElhenney z W Filadelfii zawsze jest słonecznie miał stworzyć aktorską adaptację gry wideo, z datą premiery wyznaczoną na 2019 rok. Jednak minęły lata i wszystko się zmieniło. McElhenney, który zastąpił Shawna Levy’ego na stanowisku reżysera, opuścił projekt, a premiera filmu została opóźniona na czas nieokreślony z powodu pandemii Covid-19.

Teraz Hess reżyseruje film dla Warner Bros. i Legendarny.

Czy jesteś podekscytowany tym filmem o Minecraft? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com