Interaktywna mapa Diablo 4 – IGN


Ta rozległa kraina Sanktuarium Diablo 4 roi się od wrogów i sekretnych miejsc do odkrycia. Niezależnie od tego, czy skupiasz się tylko na głównym zadaniu, czy zagłębiasz się w zadania poboczne, piwnice, lochy i twierdze, nasza interaktywna mapa Diablo 4 jest idealnym narzędziem, które pomoże ci śledzić, dokąd zmierzasz i przypominać ci, gdzie Byłeś.

W miarę postępów w grze będziemy nadal aktualizować mapę interaktywną o nowe informacje i ciekawe miejsca.

Najnowsze aktualizacje mapy Diablo IV

Diablo 4 Mapa Pękniętych Szczytów

Na Stronie Interaktywnej Mapy Diablo 4 możesz:

 • Filtruj według znacznika mapy
  • Lokalizacje
  • Usługi
  • Artykuły kolekcjonerskie
  • Wrogowie
  • Rzeczy
  • Zadania
  • Inny
 • Sprawdzaj postępy na bieżąco
 • Przechowuj dane listy kontrolnej online

Interaktywna mapa Diablo 4 ułatwia wyizolowanie konkretnego przedmiotu, który chcesz znaleźć. Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie punkty trasy? Bez problemu! Odznaczasz wszystkie elementy na mapie, a następnie wybierasz tylko punkty trasy. Chcesz lokalizację najbliższego szefa świata? Tego też możesz poszukać. A po ukończeniu każdego celu możesz zaznaczyć je na mapie, a ona zapamięta je za Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć ikonę i zaznaczyć „Sprawdź po zakończeniu”. Informacje zostaną zapisane.

<strong>Ołtarz lokalizacji Lilth</strong>” src=”https://assets-prd.ignimgs.com/2023/06/04/altars-of-lilith-1685916607572.png?width=1280&fit=bounds&height=720&quality=20&dpr=0.05″ class=”jsx-2920405963 progressive-image article-image article-image-full-size jsx-2407332289 jsx-3166191823 rounded loading”/></p> <p class=Lokalizacje ołtarza Lilth

Ołtarze Lilith

W całym Sanktuarium znajduje się 160 Ołtarzy Lilith. Ołtarze te zapewniają niewielką premię do statystyk wszystkim twoim postaciom w Królestwie; dlatego korzystne jest znalezienie jak największej ich liczby. Śledź je na interaktywnej mapie lub możesz przeczytać więcej o każdej lokalizacji w naszym przewodniku po lokalizacjach Diablo 4 Altars of Lilith. Podczas gdy niektóre znajdziesz na ścieżce lub wtulone między drzewa, niektóre ołtarze są ukryte za sprytnie ukrytymi ścieżkami prowadzącymi za budynkami i innymi przebiegłymi miejscami.

Lokalizacje lochów

Lokalizacje lochów

Lochy

W Diablo 4 jest ponad sto lochów, przez które możesz przebić się. Po przejściu przez loch zostaniesz nagrodzony Sławą i Legendarnym Aspektem. Aspekty te są oparte na klasach, więc będą chwile, kiedy aspekt nie będzie mógł być używany przez twoją obecną klasę postaci. Na końcu każdego lochu będzie mini-boss, a czasem możesz nawet natknąć się na wydarzenie.

Lokacje Twierdzy

Lokacje Twierdzy

twierdze

Diablo 4 ma 15 twierdz w całym Sanktuarium. Twierdze to duże obszary ziemi, zwykle zrujnowane miasto, świątynia lub inny budynek opanowany przez wrogów. Będziesz musiał oczyścić te twierdze, pokonując wszystkich wrogów i mini-bossów, aby zebrać nagrody. Często te twierdze staną się zwykłymi miastami z punktem nawigacyjnym lub będą miały sklepy, które możesz odwiedzić, co czyni je jeszcze ważniejszymi do oczyszczenia, kiedy tylko możesz.

Diablo 4 Oparte na mapie Spoilery

Interaktywna mapa Diablo 4 pokazuje całe Sanktuarium, w tym główne regiony:

 • Pęknięte szczyty
 • suche stepy
 • Scosglen
 • Chedżystan
 • Hawezar

Niektóre z tych obszarów mogą pokazać ci spoiler lub dwa na podstawie samego tytułu. Obejmuje to Bossów i Bossów Światowych, ale możesz odznaczyć elementy, które Twoim zdaniem mogą ujawnić ci zbyt wiele z historii.

Opis przejścia Diablo 4

Aby uzyskać pomoc dotyczącą głównego wątku fabularnego Diablo 4, zapoznaj się z naszym szczegółowym opisem przejścia Diablo 4, aby rozpocząć.

Więcej poradników Diablo 4Źródło : https://www.ign.com/articles/diablo-4-interactive-map