Insomniac naprawił poważny błąd Spider-Mana 2

Insomniac’s Spider-Man 2: popularna usterka i najnowsza aktualizacja

Najnowsza łatka studia Insomniac usunęła popularną usterkę Spider-Mana 2, która umożliwiała graczom ucieczkę z ograniczeń misji głównego wątku fabularnego i swobodne poruszanie się po cyfrowych ulicach Nowego Jorku, kontrolując symbiotycznego superzłoczyńcę Venoma. Po wydaniu fachowo opracowanej głównej fabuły gry niektórzy fani wyrazili swoje rozczarowanie, że nie mogą spędzić więcej czasu na grze jako główny antagonista tytułu, Venom.

Po odkryciu usterki, która umożliwiła graczom swobodne eksplorowanie Nowego Jorku w grze Insomniac jako Venom, po wykonaniu kilku błędnych sztuczek w misji fabularnej „Nie bój się” pod koniec gry, część społeczności Spider-Mana była zachwycona. Niestety, usterka ta przypominała małpią łapę i choć rzeczywiście dawała graczom pragnienie eksploracji gry jako Venom, miała też paskudny zwyczaj uszkadzania pliku zapisu, w którym została wykorzystana. W rezultacie najnowsza łatka Insomniac zawierała poprawkę zakłócającą aberrację zakłócającą grę, ku wielkiemu rozczarowaniu niektórych graczy.

Nadzieje i prośby graczy

Niektórzy gracze wciąż mają nadzieję, że deweloper będzie mógł dodać do gry więcej treści skupionych na symbiontach. Wielu wyraziło chęć większej rozgrywki Venom i zasugerowało możliwe dodatki, takie jak niestandardowe tryby gry, a nawet cały tytuł spinoff skupiony wokół tej postaci. Pojawiły się również prośby o dodanie do rozgrywki wyzwań Venom, zapewniających możliwość grania daną postacią w nowy i ekscytujący sposób.

Bieżące poprawki błędów i informacje o aktualizacjach Insomniac

To nie pierwszy raz, kiedy Insomniac usuwa popularny błąd Spider-Mana 2. Zaledwie w zeszłym tygodniu deweloper załatał błąd, który spowodował, że modele postaci Petera i Milesa zostały zastąpione małą białą kostką, którą fani szybko nazwali Spider-Cube. Informacje o aktualizacji Spider-Mana 2 w wersji 1.001.005 zawierają szereg ogólnych poprawek i ulepszeń, pokazując, że Insomniac stara się zapewnić wszystkim graczom płynną i przyjemną rozgrywkę.

Wyprzedaż popularnych gier Insomniac

Dzisiaj rano Insomniac ogłosił, że Spider-Man 2 sprzedał się do tej pory w ponad 5 milionach egzemplarzy. Koniecznie zapoznaj się z obszernymi przewodnikami IGN i interaktywną mapą, aby jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na najnowszej przygodzie Insomniac z siecią.

Źródło: www.ign.com