Inscryption wypuszcza bezpłatne mini-rozszerzenieUnikalny twórca talii typu roguelike Inscryption, jedna z ulubionych gier GameSpot na PC z 2021 roku, dziękuje fanom gry, wypuszczając nowe, bezpłatne mini-dodatki o nazwie Inscryption: Kaycee’s Mod. Zainspirowany opiniami graczy, mod rozwinie się w pierwszej części gry, zmieniając Leshy’s Cabin w niekończącą się grę typu roguelike do budowania talii, która będzie działać jako samodzielna rozgrywka.

Rozszerzenie jest obecnie w fazie beta, a deweloper Daniel Mullins wzywa graczy do pomocy w przetestowaniu zupełnie nowego trybu gry. Jeśli chcesz pomóc przetestować nowy tryb gry lub po prostu sprawdzić go będąc w fazie beta, kliknij prawym przyciskiem myszy Szyfrowanie na Steam i wejdź do menu Właściwości, a następnie znajdź zakładkę Beta i użyj kodu „dajmeascensionmode”. Kaycee’s Mod można następnie odtwarzać za pomocą skrótu klawiaturowego Shift+K+M w menu Start.

Pełna gra Inscryption zawiera trzy odrębne sekcje gry, z których każda ma własne podejście do gry karcianej, która jest podstawą rozgrywki. Mod zajmuje tylko sekcję Leshy i zmienia ją w tryb, w który można grać bez końca, a gra staje się coraz bardziej wymagająca.

„Zastosuj różne czaszki do swojego biegu, aby wspiąć się na poziomy wyzwań” — czytamy w zwiastunie rozszerzenia. „Osiąganie nowych poziomów odblokowuje nowe karty, wyzwania i dzienniki deweloperów zapisane przez nieżyjącą już Kaycee Hobbes, gdy odkrywała sekrety na dysku”.

Nowa dodana zawartość obejmuje dwie nowe rzadkie karty, dwa nowe przedmioty, ostatnie starcie odblokowane po ukończeniu 12. poziomu wyzwania oraz więcej dzienników deweloperów postaci Kaycee Hobbes.

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z Inscryption i nie są całkiem, zapoznaj się z przewodnikiem GameSpot dla początkujących po Inscryption.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.Source : https://www.gamespot.com/articles/inscryption-is-releasing-a-free-mini-expansion/1100-6498992/?ftag=CAD-01-10abi2f