Inkle ogłasza wydanie „Szkoły dla obiecujących dziewcząt Miss Mulligatawney”

Intrygująca nowa gra wideo ogłoszona przez dewelopera Inkle

Inkle wyrusza w nową, tajemniczą przygodę

Twórca gier wideo Inkle, znany z takich tytułów jak „A Highland Song” i „Heaven’s Vault”, planuje wydać nową grę, której akcja toczy się w 1922 roku. Akcja tej tajemniczej gry rozgrywa się w szkole panny Mulligatawney dla obiecujących dziewcząt i zapewnia śledztwo oraz interaktywne doświadczenie fikcyjne w środowisku 2D.

Odkryj świat szkoły panny Mulligatawney

Na stronie gry na platformie Steam gracze mogą już znaleźć wskazówki dotyczące tła gry. Twórca zastąpił klasyczny opis plakatem reklamowym wychwalającym zalety szkoły, oferującej lekcje łaciny, geometrii i różnorodnych sportów, a wszystko to we wspaniałej okolicy. ustawienie.

Intrygująca historia do odkrycia

Gracze już wkrótce będą mogli zanurzyć się w tajemniczym uniwersum Szkoły dla Obiecujących Dziewcząt Miss Mulligatawney, a elementy fabuły zdradzają już fragmenty prospektu szkoły opublikowanego na platformie Steam. Obietnica stypendium dla obiecującego kandydata pochodzącego ze środowisk defaworyzowanych oraz wzmianka o tragicznym wydarzeniu, które ma nastąpić, dodaje tej historii szczypty tajemniczości.

Szkoła panny Mulligatawney dla obiecujących dziewcząt będzie dostępna na Steamie w nadchodzących miesiącach, a w przyszłości planowane są wydania na Switcha i iOS. Fani gier narracyjnych i przygodowych powinni śledzić nadchodzące zapowiedzi Inkle, studia znanego z wciągających historii i zróżnicowanej rozgrywki.

Źródło: www.eurogamer.net