Inicjatywa łączy siły z Crystal Dynamics, aby uzyskać idealną ciemność


The Initiative, studio Microsoftu opracowujące nowy Perfect Dark, ogłosiło nowe partnerstwo z innym dużym studiem spoza parasola firmy macierzystej. W dzisiejszym tweecie ujawniono, że The Initiative pozyskało usługi Crystal Dynamics do pracy nad nową iteracją klasycznej strzelanki Rare.

„Doskonała mroczna aktualizacja! Współpracujemy z Crystal Dynamics, światowej klasy zespołem odpowiedzialnym za gry oparte na postaciach, takie jak Tomb Raider, aby wprowadzić ten thriller szpiegowski z perspektywy pierwszej osoby na nową generację” – czytamy w tweecie z ogłoszeniami z konta The Initiative. Dlaczego The Initiative wzięło Crystal Dynamics na pokład, aby pomóc w rozwoju Perfect Dark, jest nieznane poza tym krótkim stwierdzeniem w drugim tweecie, mówiącym: „Zespoły nie mogły przegapić szansy na współpracę. Wciąż jesteśmy na wczesnym etapie rozwoju, ale jesteśmy niezwykle podekscytowani, że wykorzystamy tę wyjątkową okazję, aby zrealizować wizję Perfect Dark!”

Crystal Dynamics jest najbardziej znane w ostatnich latach z udanego ponownego uruchomienia serii Tomb Raider, przynosząc Lara Croft i jej przygodom bardziej surowy, survivalowy klimat. Oczywiście Crystal Dynamics wypuściło także zeszłoroczne Marvel’s Avengers, które nadal otrzymuje darmowe aktualizacje, takie jak niedawny dodatek War for Wakanda.

Poczekamy z zapartym tchem na kolejne wieści o tym, jaką rolę w rozwoju Perfect Dark odegra Crystal Dynamics. W międzyczasie sprawdź zwiastun gry, który po raz pierwszy został pokazany na Game Awards w zeszłym roku. Perfect Dark nie ma obecnie okna wydania, ale spodziewaj się, że zostanie wydany na konsolach Xbox i PC, gdy się uruchomi.


Jak myślisz, co Crystal Dynamics najlepiej wnosi do gry Perfect Dark? Czy to partnerstwo w ogóle Cię intryguje? Porozmawiajmy o tym w komentarzach.

Source : https://www.gameinformer.com/2021/09/23/the-intitiative-teams-up-with-crystal-dynamics-for-perfect-dark