Informacje o aktualizacji programu Xbox Insider + szczegóły aktualizacji systemu

Witamy w nowościach w aktualizacji podglądu konsoli Xbox

Niejawni programiści Xbox mają dostęp do zupełnie nowej aktualizacji Xbox Preview dla pierścienia Beta. Należy pamiętać, że niektóre aktualizacje wprowadzone w tych wersjach zapoznawczych systemu operacyjnego obejmują ulepszenia zakulisowe, które zapewniają jakość i stabilną wersję na konsole Xbox.

Szczegóły aktualizacji systemu

Wersja systemu: XB_FLT_2311ZN\25398.2917.231115-1800

Dostępne: 16 listopada 2023 r., godz. 16:00 (czasu polskiego)

Obowiązkowe: 17 listopada 2023 r., 3 godziny (PT)

Wdrożone poprawki

Dzięki ciężkiej pracy inżynierów Xbox z radością ogłaszamy, że dla tej wersji zostały wdrożone następujące poprawki:

System

Różne poprawki stabilności i wydajności.

Znane problemy

Rozumiemy, że niektóre problemy zostały wymienione w poprzednich informacjach o łatkach programu Xbox Insider. Te elementy nie są ignorowane, ale inżynierowie Xbox będą potrzebować więcej czasu na znalezienie rozwiązania.

Audio

Otrzymaliśmy zgłoszenia użytkowników doświadczających sporadycznych problemów z dźwiękiem w panelu kontrolnym, grach i aplikacjach. Jeśli doświadczyłeś jakichkolwiek problemów, upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego telewizora i innego sprzętu. Jeśli nie masz pewności, możesz skontaktować się z producentem w celu uzyskania pomocy.

Uwaga: jeśli po zastosowaniu najnowszych aktualizacji oprogramowania sprzętowego problemy nadal występują, prześlij opinię za pośrednictwem opcji Zgłoś problem Natychmiast, korzystając z opcji „Odtwórz za pomocą zaawansowanej diagnostyki”, a następnie wybierz kategorię „Odtwórz za pomocą zaawansowanej diagnostyki”. konsola” i „Dźwięk konsoli” problemy z wynikami”. Pamiętaj, aby podać jak najwięcej informacji:

Kiedy zaczął się problem?

Czy utraciłeś dźwięk tylko w grze/aplikacji, czy także dźwięk systemowy?

Czy zmiana formatu audio rozwiązuje problem? Jeśli tak, jaki był format przed i po?

Czy ponowne uruchomienie rozwiązuje problem?

Jaki jest twój sprzęt? Sprzęt, konfiguracja itp.

Oraz wszelkie dodatkowe informacje, które możesz podać, aby odtworzyć problem.

Sieć

Badamy zgłoszenia dotyczące problemu, w wyniku którego konsola może nie łączyć się z siecią zgodnie z oczekiwaniami po uruchomieniu. Jeśli napotkasz ten problem, zgłoś go tak szybko, jak to możliwe, za pomocą opcji Zgłoś problem.

Nie zapomnij użyć Zgłoś problem, aby poinformować nas o swoim problemie. Być może nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, ale gromadzone przez nas dane są niezbędne do znalezienia rozwiązania.

Jeśli jesteś niejawnym testerem Xbox i szukasz wsparcia, skontaktuj się z subredditem społeczności. Oficjalni pracownicy Xbox, moderatorzy i inni niejawni testerzy Xbox są tutaj, aby pomóc Ci rozwiać Twoje wątpliwości.

Publikując posty w subreddicie, przejrzyj najnowsze posty, aby sprawdzić, czy Twój problem został już opublikowany lub rozwiązany. Zawsze zalecamy dodanie czegoś do dyskusji na ten sam temat przed utworzeniem nowego. Dzięki temu możemy Cię wspierać najlepiej, jak potrafimy! Pamiętaj, aby przed opublikowaniem skorzystać z opcji „Zgłoś problem” – informacje udostępniane w obu miejscach pomogą nam lepiej zrozumieć Twój problem.

Dziękuję każdemu niejawnemu testerowi Xbox na dzisiejszym subreddicie. Cieszymy się, że stało się to tak przyjaznym i tętniącym życiem miejscem rozmów i wsparcia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Xbox Insider, śledź nas na Twitterze. Śledź nadchodzące Informacje o wydaniu programu Xbox Insider, aby uzyskać więcej informacji na temat pierścienia podglądu aktualizacji Xbox!

Źródło: news.xbox.com