Inflexion Games ogłasza testy warunków skrajnych dla Nightingale w 2024 roku.

Nightingale: Inflexion Games planuje testy warunków skrajnych na rok 2024

Nowa gra o przetrwaniu w świecie fantasy od twórców Inflexion Games, Nightingale, znajduje się w fazie zamkniętych testów, ale wkrótce zostanie udostępniona do testów obciążeniowych w 2024 r. Inflexion Games zaprasza graczy do pomocy w „przełamywaniu sieci portali” i wszystkim, co musisz zrobić, jeśli: Jeśli jesteś zainteresowany, poproś o dostęp do testu na stronie Nightingale Steam.

Szczegóły testu

Według twórców udział w poprzednich testach nie gwarantuje dostępu do testu warunków skrajnych, aby móc wziąć udział, musisz zarejestrować się na Steamie. Test odbędzie się na początku 2024 r., a firma Inflexion podała, że ​​więcej informacji oraz daty i godziny testu warunków skrajnych opublikuje w styczniu. Studio ma nadzieję, że gracze będą mogli wypróbować pierwsze godziny gry „bez przerwy”.

W filmie przedstawiającym najnowszą aktualizację programisty firma Inflexion wyraziła nadzieję, że w teście warunków skrajnych weźmie udział „jak najwięcej osób”. Firma Inflexion ujawniła także, że głosu Puckowi, czyli wróżce, która będzie kierować graczami, podkłada głos angielski aktor Mark Warren, grający obecnie tytułową rolę w serialu detektywistycznym Van der Valk.

Postęp gry

Oczekuje się, że po serii opóźnień Nightingale będzie dostępny we wczesnym dostępie 22 lutego 2024 r. Ed, który nie ma żadnego związku z grą Nightingale, miał okazję odwiedzić świat Nightingale na początku tego roku na targach Gamescom, gdzie pod wrażeniem połączenia epoki wiktoriańskiej i wysokiej fantasy.

Źródło: www.eurogamer.net