Infinite Lagrange na PC


Twoja nowa ulubiona gra strategiczna science-fiction, Nieskończony Lagrangeoficjalnie zmierza na PC

Nieskończony Lagrange to ogromny, sieciowy symulator kosmosu science-fiction, który od czasu swojego debiutu jest jednym z najlepiej ocenianych tytułów w kategorii strategii. Została sklasyfikowana na szczycie listy pobrań i rekomendacji w sklepie z aplikacjami Apple i obecnie zajmuje 4,7 na 5 gwiazdek z kilkoma tysiącami recenzji. Teraz deweloper NetEase, jedno z najlepszych chińskich studiów gier, wprowadza swoją piękną i ambitną grę strategiczną science-fiction na PC w tym sezonie świątecznym, wprowadzając różne ulepszenia wizualne i techniczne. Odbicie lustrzane, monitorowanie kolizji i zwiększenie liczby klatek na sekundę to tylko niektóre z ulepszeń w aktualizacji na PC. Porównując zrzuty ekranu przed i po, można zobaczyć, jak statki dynamicznie odbijają otaczające je źródła światła. Różnice wizualne są widoczne na pierwszy rzut oka. Monitorowanie kolizji minimalizuje penetrację modelu, jednocześnie wpływając na strategię wojenną graczy.

Do nieskończoności i dalej.

Jedną z najważniejszych zmian związanych z zapowiedzią wersji na PC są ulepszenia graficzne i dźwiękowe, które pomagają stworzyć bardziej wciągające wrażenia z gry. Fani uwielbiają tę grę za eleganckie projekty statków, antropologiczny światopogląd i bitwy na ogromną skalę. Dzięki najnowszej aktualizacji gra działa pięknie z prędkością 120 klatek na sekundę! Oprawa wizualna wygląda jak bardziej ugruntowana, industrialna wersja czegoś, co można zobaczyć w początkowym ujęciu z Gwiezdnych wojen lub Star Trek. Czasami możesz złapać się na obracaniu kamery wokół floty swoich statków, po prostu ciesząc się kosmicznym tłem za tobą.

Samo oglądanie grafiki w Infinite Legrange podczas budowania bazy, dodawania obiektów i tworzenia statków jest przyjemne. Ta nowa wersja na PC przejmuje i tak już doskonałą oprawę graficzną i sprawia, że ​​wrażenia są bardziej wciągające, podkręcając wszystko do góry nogami. Możesz także awansować każdy obiekt, aby uzyskać dostęp do dodatkowych korzyści, takich jak ulepszenie swojej stoczni, aby odblokować możliwość szybszego budowania różnych statków. Wszystko to dzieje się na płótnie realistycznych obrazów kosmicznych, które wyglądają jak coś z Kosmicznego Teleskopu Jamesa Webba.

Spełnienie marzeń pioniera.

Poziom dostosowania i warstw strategii w Infinite Lagrange jest dość oszałamiający. Fakt, że mogą uczynić go niesamowicie dostępnym dzięki tak przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, jest jeszcze bardziej imponujący. Gra przypomina kosmiczną wersję sci-fi popularnej serii, Cywilizacja. Przybywasz do nowego systemu gwiezdnego z małą flotą dwóch statków i natychmiast rozpoczynasz pracę nad swoją bazą. Następnie trzeba budować obiekty niezbędne do budowy statków, centrum dowodzenia flotą, port, stocznię lub inne elementy potrzebne do rozwoju bazy.

Zaczniesz od nadania swojej frakcji nazwy i herbu, a następnie zaczniesz budować pierwsze statki przed zarejestrowaniem swojej lokalizacji w galaktyce. Gra zawiera również listę przydatnych wskazówek dotyczących wczesnego odkrywania nowych układów słonecznych, które pomogą ci odnieść sukces. Obejmują one eksplorację w pobliżu bazy i nawigację po innych frakcjach, które mogą być przyjazne lub wrogie. Co kilka miesięcy w grze rozpoczyna się nowy sezon, w którym gracze mogą odkrywać i ujarzmiać nową galaktykę. Dzięki temu gra jest świeża i zapewnia graczom nowe granice do odkrycia.

Modele statków są w pełni konfigurowalne i tworzone z zadziwiającą szczegółowością. Możesz grupować statki, aby zbierać zasoby, wydobywać kosmiczny pył, eksplorować otoczenie lub ustawić obronę, aby chronić swoją bazę. Zbuduj armię, wydobywaj zasoby, buduj swoją przestrzeń powietrzną lub rozwijaj nowe technologie w oparciu o zebrane materiały. Na uwagę zasługuje również swoboda, jaką zapewnia gra, pozwalająca na eksplorację galaktyk w dowolnym kierunku.

Odkrywanie i wydobywanie to nie wszystko.

Oprócz statków nastawionych na eksplorację, będziesz także chciał upewnić się, że jesteś przygotowany na wojnę w odległych zakątkach kosmosu. Bitwy flot na wielką skalę są niesamowite i wymagają skoncentrowanej strategii i opanowania pola bitwy, jeśli chcesz przetrwać w tych nowych światach. Niedawno dodana funkcja „okrętu flagowego” dodaje nowy poziom strategii, dodając ogromne okręty flagowe, które możesz zbudować, które mają wpływ na całą flotę i jej wydajność. Wprowadzenie nowego systemu uzgadniania tożsamości zapewnia również inny poziom zanurzenia w grze, dodając frakcje, do których gracze mogą się przyłączyć. Czy podpiszesz umowę Node Recovery Agreement, Data Rescue Agreement lub Trojite Crystal Mining Agreement, aby zidentyfikować się jako neutralna frakcja? A może zidentyfikujesz się jako wolny odkrywca i dołączysz do klanu Hayreddin jako Poszukiwacz? Neutralne frakcje stają się dyplomatami Sieci Legrange, podczas gdy Poszukiwacze dadzą dostęp do planów obiektów. To wszystko zwiększa poziom personalizacji i całkowite zanurzenie w świecie Infinite Legrange.

Gra Infinite Lagrange będzie dostępna do bezpłatnego pobrania na całym świecie 28 grudnia. Zostanie uruchomiona z różnymi ulepszeniami i kompatybilnością z wieloma platformami, umożliwiając graczom synchronizację postępów między wersją mobilną a wersją na PC. NetEase ma nadzieję na nowo zdefiniować doświadczenie symulacji science-fiction, a dzięki regularnym aktualizacjom, wciągającym dostosowaniom i niesamowitym efektom wizualnym może właśnie to zrobić.

„Przestrzeń jest dla każdego. To nasza nowa granica tam…” – Christa McAuliffe

O Nieskończonym Lagrange’u

Infinite Lagrange to oryginalna kosmiczna gra strategiczna firmy NetEase na urządzenia mobilne, w której Odkrywcy mogą doświadczyć kinowych przeżyć międzygwiezdnych pól bitewnych i bitew obejmujących setki jednostek astronomicznych. Eksploruj Drogę Mleczną w Infinite Lagrange, aby odkryć jej historię i historie, znaleźć niezliczone relikty antropologiczne oraz poznać jej ideały i tajemnice.

Pobierz grę https://g86naxx2gb.gdl.easebar.com/lglr_setup_global_online_branch_20221214_21.7z

Oficjalna strona internetowa: https://www.infinitelagrange.com/

Youtube: https://www.youtube.com/c/InfiniteLagrange

Oficjalny Facebook: https://www.facebook.com/Infinite.LagrangeŹródło : https://www.ign.com/articles/infinite-lagrange-comes-to-pc