IMDA ujawnia Horizon Forbidden West: pełne wydanie z odniesieniami seksualnymi

Będziesz zaskoczony nowymi rewelacjami na temat Horizon Forbidden West! Wciąż nieznana wersja została właśnie utajniona przez słynną IMDA, a informacja jest szokująca. Przygotuj się na odkrycie soczystych szczegółów „Horizon Forbidden West Complete Edition”.

Dojrzała klasyfikacja odniesień seksualnych

IMDA zatwierdziła niedawno „Horizon Forbidden West Complete Edition” z oceną „M18”. Ta dojrzała klasyfikacja wynika z obecności w grze „odniesień seksualnych”. Ta edycja specjalna obejmuje zarówno grę podstawową, jak i jej dodatek, Burning Shores.

Wciągająca fabuła i intensywna akcja

Akcja gry Horizon Forbidden West rozgrywa się na postapokaliptycznej Ziemi, gdzie nasza bohaterka, Aloy, udaje się na zachód, aby odkryć źródło tajemniczego sygnału i znaleźć sposób na przywrócenie planety do stanu pierwotnego. Kontrolując Aloy w trzeciej osobie, gracze będą odkrywać nowe krainy i walczyć z wrogimi plemionami, maszynami, a nawet obcymi potworami. Walki są opisywane jako częste i zapierające dech w piersiach.

Aloy rozpoczyna swoją przygodę z podstawowym łukiem i oszczepem, by później zyskać potężniejsze łuki, proce i wyrzutnie zdolne strzelać różną amunicją, taką jak liny, kanistry i pułapki. Będziesz mieć pełną kontrolę nad ulepszaniem i wytwarzaniem własnej broni, korzystając z przedmiotów lub materiałów znalezionych na wrogach.

Krew wroga nie plami otoczenia, ale „rozpryski krwi” są widoczne, gdy Aloy zada im obrażenia.

Sceny romantyczne i klasyfikacja M18

Jednak to obecność odniesień seksualnych w pełni uzasadnia ocenę gry dla dorosłych. Gracze są ostrzegani, ponieważ niektóre sceny zawierają spoilery fabularne.

Scenariusz wspomina relacje między osobami tej samej płci, z dialogami, w których różne postacie przywołują na myśl swojego partnera. Jest nawet scena, w której „dwie kobiety potwierdzają swoje romantyczne uczucia, zanim się całują i przytulają”. Te sceny całowania i przytulania z udziałem tej samej płci gwarantują ocenę M18 według IMDA.

Wyzwanie techniczne stojące przed zespołem programistów

Najwyraźniej twórcy Horizon Forbidden West stanęli przed poważnymi wyzwaniami technicznymi podczas tworzenia gry i rozważali nawet całkowite usunięcie funkcji lotu, ponieważ nie byli pewni, czy PlayStation 4 będzie ją obsługiwać. Dyrektor studia Guerrilla, Jan-Bart van Beek, przyznał, że była to trudna decyzja.

Pomimo tych wyzwań zespołowi udało się pokonać przeszkody techniczne i zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia z gry. Horizon Forbidden West zapowiada się na wciągającą przygodę z oszałamiającym otwartym światem, intensywną walką i wciągającą fabułą.

Źródło: www.eurogamer.net