iFixit Pro Tech Toolkit: rozwiązanie umożliwiające naprawę wszystkich urządzeń w niskiej cenie

Uwaga miłośnicy elektroniki DIY! Amazon oferuje obecnie 20% zniżki na iFixit Pro Tech Toolkit, zestaw narzędzi przeznaczony do demontażu i naprawy urządzeń elektronicznych, smartfonów, konsol do gier, komputerów stacjonarnych i laptopów, tabletów i wielu innych. Zwykle sprzedawany za 75 dolarów, obecnie jest dostępny za 59,96 dolarów. Oferta, której nie można przegapić, jeśli pasjonujesz się naprawą elektroniki bez konieczności wydawania setek dolarów na komercyjny zestaw.

Kompletny zestaw dla entuzjastów elektroniki DIY

Zestaw narzędzi iFixit Pro Tech zawiera prawie wszystkie narzędzia potrzebne do uzyskania dostępu do wnętrza urządzeń elektronicznych. Zawiera serię 64 precyzyjnych bitów, w tym bity płaskie, sześciokątne, torx, gwiazdowe i wiele innych, których prawdopodobnie nigdy nie widziałeś ani o których nie słyszałeś. Otrzymujesz także uchwyt śrubokręta, elastyczną przedłużkę, pęsety, narzędzia do otwierania i wiele innych, a wszystko to w twardej obudowie magnetycznej. iFixit oferuje również hojną dożywotnią gwarancję: wymieni każdą wadliwą część, nawet jeśli jesteś jej przyczyną.

Używamy tego zestawu od kilku lat i zapewnił nam doskonałą obsługę. Zmieniliśmy obudowy naszych kontrolerów Joy-Con, wymieniliśmy dysk SSD w naszym ASUS ROG Ally, wielokrotnie przebudowaliśmy nasz komputer do gier, wymieniliśmy radiator GPU, zmodyfikowaliśmy klawiaturę, otwieraliśmy nasze kołowrotki w celu konserwacji i wiele więcej, wszystko za pomocą tego zestawu. Oprócz plastikowych przegródek i przegródek przysłony (jest ich kilka) wszystko nadal wygląda jak nowe i działa idealnie. Nie zawahalibyśmy się kupić kolejnego.

Źródło: www.ign.com