Idea Factory potwierdza premierę trylogii Hyperdimension Neptunia Re;Birth w sklepie Switch eShop w 2024 roku.

Odkryj nadchodzącą premierę trylogii Hyperdimension Neptunia Re;Birth w sklepie internetowym Nintendo Switch w 2024 roku!

Przegląd Hyperdimension Neptunia Re;Birth 1

W świecie Gamindustri cztery procesory (znane również jako Boginie) walczyły o dominację w Wojnie Strażników. Jeden z procesorów – Neptun – został pokonany przez pozostałe i wygnany z niebios. Podczas jej upadku wspomnienia Neptuna zostały utracone, ale tajemnicza księga ukazała się jej wraz ze znajomością całej historii Gaminudstriego. Wraz z Compą, IF i wrażliwą książką History Neptun wyrusza w niezwykłą podróż przez cztery różne narody, próbując ocalić cały świat! Zanurz się w szalonym szaleństwie JRPG z serii Hyperdimension Neptunia Re;Birth po raz pierwszy na Nintendo Switch™!

Hyperdimension Neptunia: Przegląd generacji sióstr Re;Birth 2

Przestępczość międzynarodowa – moralność prawie zanikła. Uważa się, że aż 80 procent wszystkich uczniów czci istotę znaną jako Arfoire, a władze postanowiły przymknąć oko na zagrożenie. Ogólnie rzecz biorąc, Gamindustri jest dość zaniepokojony, chłopaki. W ten sposób Gamindustri pogrążył się w całkowitym chaosie.

Hyperdimension Neptunia: Przegląd generacji Re;Birth 3 V

Czas na Nep-Nep, jakby był rok 1989. Neptun został wessany do alternatywnego wymiaru Gamindustri! Aby uciec ze świata lat 80., Neptun będzie musiał zebrać wystarczającą liczbę akcji, aby otworzyć drogę do własnego wymiaru. Brzmi łatwo – z wyjątkiem tego, że nikczemny sojusz zwany Siedmioma Mędrcami chce pozbyć się Gamindustri ze wszystkich procesorów (znanych również jako Boginie), w tym Neptuna!

Źródło: www.nintendolife.com