ICYMI – ID@Xbox Gathering Showcase z /twitchgaming


Kolejny rok dobiega końca, a wciąż jest tyle gier, które trzeba dodać do naszej listy życzeń. Cóż – oto więcej! Wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować z /twitchgaming, aby dostarczyć wam świeże gry niezależne i nowe zwiastuny gier, a ten program nie był wyjątkiem!
Poniżej znajdują się dogłębne wywiady z twórcami, ogłoszenia o datach premiery i nowa gra od Annapurny:

Snajper Elite 5 (Rebellion Interactive) (Konsola i PC) – 2022, w PC Game Pass

Oparte na rzeczywistych lokalizacjach z Francji w 1944 roku, nowe mapy do gry są największymi i najbardziej wciągającymi w historii serii, dzięki nowemu systemowi przemierzania, który oferuje graczom jeszcze większe możliwości w zakresie eliminowania celów. Możesz nawet zaprosić znajomego do pomocy w misji dzięki ulepszonym opcjom rozgrywki w trybie współpracy.

Snajper Elite 5 kontynuuje niezrównaną taktyczną grę snajperską w serii, wraz z niesamowitą balistyką i ulepszoną kamerą zabójstw, przenosząc tę ​​funkcję definiującą gatunek na wyższy poziom. Nowe opcje dostosowywania pozwalają dostosować karabin, inną broń i amunicję do misji i stylu gry.

Miasta: Skylines, Lotniska (Paradox Interactive) (Konsole i PC) – 25 stycznia 2022
Paradox Interactive zapowiedziało dzisiaj kolejne rozszerzenie dla Miasta: Skylines, Lotniska. DLC skupia się na cudach i logistyce współczesnych podróży lotniczych, umożliwiając graczom tworzenie i zarządzanie najnowocześniejszymi centrami podróży w swoich miastach. To rozszerzenie trafi na Xbox One i PC 25 stycznia 2022 roku.

Krawędź wieczności (Dear Villagers) (Konsola) – 10 lutego 2022 r., w ramach subskrypcji Xbox Game Pass
Krawędź wieczności to epicka przygoda w stylu J-RPG, podążająca za poszukiwaniem Daryona i Selene, dwojga rodzeństwa zdeterminowanego, by znaleźć lekarstwo na Korozja, aby uratować swoją matkę. Tocz taktyczne turowe bitwy, odkrywając świat Heryon, zbierając potężne kryształy i dostosowując po drodze swoją broń. Krawędź wieczności ukaże się na Xbox One i Xbox Series X|S 10 lutego 2022 r. z zupełnie nowym japońskim dubbingiem, pobierz grę na Xbox Game Pass!

Witaj sąsiad 2 (tinyBuild) (konsola i PC) – zamówienia w przedsprzedaży od 7 kwietnia 2022 r.
Myślisz, że możesz ufać swoim sąsiadom? Wszyscy w pozornie cichym miasteczku Raven Brooks coś ukrywają. Graj jako dziennikarz śledczy w opartym na sztucznej inteligencji świecie piaskownicy Witaj sąsiad 2. Zdobądź ekskluzywną wersję beta z zamówieniami w przedsprzedaży od 7 kwietnia 2022 r.

Ostatni bohater nostalgii (zlew) (konsola i komputer) – 2022
ten Ostatni bohater nostalgii to satyryczny souls-like, który zabiera graczy w podróż przez pikselowy krajobraz celebrujący historię gier wideo. Dzięki twardej, ale uczciwej walce fani tego gatunku będą się rozkoszować wyjątkową wiedzą dołączoną do każdego elementu wyposażenia oraz pokrętną, nikczemną opowieścią opowiedzianą przez cynicznego narratora. Czy zostaniesz bohaterem wysokiej wierności, którego ten świat szuka w 2022 roku?

Dziwny Zachód (Devolver Digital) (Konsola i PC) – 11 stycznia 2022 r. Zamów w przedsprzedaży już dziś!
Odkryj mroczną przygodę fantasy na Dzikim Zachodzie, w której stróże prawa i rewolwerowcy dzielą pogranicze z fantastycznymi stworzeniami, z których każde gra według własnych zasad i własnych osobliwych motywów.

Oto pełna lista gier, które zostały pokazane podczas dzisiejszego wydarzenia:
Pamiętnik niebieski Annapurna
Miasta: Skylines, Lotniska (Paradox Interactive)
Cuphead DLC (Studio MDHR)
Krawędź wieczności (Drodzy Wieśniacy)
Witaj sąsiad 2 (TyBuild)
Rzeka łupów (straka.studio) – w Xbox Game Pass, demo już dostępne
Pupperazzi (Gry Kitfoxa)
Pogarda (Oprogramowanie EBB)
Niszczarki (Piankowy Dziurkacz)
Snajper Elite 5 (Rebellion Interactive) – na PC Game Pass
Somerville (SKOK)
Kolekcja Detektywa Żaby i Żaba detektyw 3 (Worm Club) – The Frog Detective 3 pojawi się na PC Game Pass
Ostatni bohater nostalgii (Zlewozmywak)
Tunika (Finji) – Demo jest już dostępne
• Spragnieni Zalotnicy Annapurna
Dziwny Zachód (Cyfrowy Dewolwer)

Dziękujemy za zapoznanie się z naszym [email protected] Gathering Showcase w ramach wydarzenia Winter Gathering w /twitchgaming. Aby zobaczyć VOD, kliknij tutaj. Pozostań w kontakcie z [email protected] obserwując nas na naszych kanałach Twitter, YouTube, Instagram, Discord i Twitch. Aby uzyskać najnowsze wiadomości dotyczące Xbox Game Pass, śledź ich Świergot i Instagram. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce udostępnić więcej aktualizacji, więcej gier i więcej wiadomości od niezależnych twórców gier.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/10/icymi-idxbox-gathering-showcase-with-twitchgaming/