Hypercharge: Unboxed osiąga 100 000 egzemplarzy na Xbox: niesamowita strzelanka, która zachwyca graczy

Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem przez Digital Cybercherries, że Hypercharge: Unboxed, strzelanka wysokociśnieniowa, sprzedała się w ponad 100 000 egzemplarzy na konsolach Xbox.

Odkrywanie Hypercharge: Unboxed

Wypuszczona zaledwie miesiąc temu gra Hypercharge: Unboxed to chaotyczna strzelanka z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, która zanurza Cię w świecie inteligentnych zabawek z dzieciństwa, ożywionych starożytną mocą Hypercore. Twoją misją jest obrona Hypercore przed całkowitym zniszczeniem poprzez pokonanie fal zbuntowanych zabawek wysłanych, aby go zniszczyć.

Sukces na Xboxie

Hypercharge: Unboxed został pochwalony przez dyrektora ds. rozgrywki i kreatywnego marketingu w Digital Cybercherries, Joe Hensona, jako „prawie surrealistyczne” doświadczenie. Wsparcie ze strony graczy Xbox głęboko poruszyło zespół, który liczy obecnie sześciu członków. Sukces ten pozwolił studiu skoncentrować się na ulepszaniu gry i promowaniu marketingu, w szczególności dzięki cennemu wsparciu Xboxa.

Nostalgiczne przeżycie

Zespół programistów czerpał inspirację z kultowych filmów z lat 80. i 90., takich jak „Toy Story” i „Small Soldiers”, aby stworzyć unikalny świat Hypercharge: Unboxed. Ta gra to nie tylko rozrywka, ale przeżycie, które wzmacnia więzi międzypokoleniowe, pozwalając rodzicom na ponowne przeżycie magii dzieciństwa wraz ze swoimi dziećmi.

Zróżnicowane wrażenia z gry

Dzięki wielu trybom dla wielu graczy, w tym lokalnej i internetowej kampanii PvE w trybie współpracy, Hypercharge: Unboxed oferuje mnóstwo sposobów na grę z rodziną lub przyjaciółmi. Ponadto zespół programistów bada obecnie niekończący się tryb gry, aby zapewnić graczom jeszcze bardziej ekscytujące wrażenia.

Hypercharge: Unboxed jest już dostępne na Xbox Series X|S.

Źródło: news.xbox.com