HoYoverse organizuje koncert Genshin Impact 2 październikaDeweloper HoYoverse ogłosił, że 2 października zorganizuje koncert Genshin Impact na żywo, a wydarzenie będzie transmitowane na całym świecie na oficjalnym kanale YouTube gry. Kolekcja ścieżek dźwiękowych Genshin Impact zostanie odtworzona przez kompozytora Neon Genesis Evangelion, Shiro Sagisu i kilku muzyków z całego świata, w ich oryginalnych i zaadaptowanych formach.

Muzyka Genshin Impact jest głównie orkiestrowa, a fani mogą spodziewać się, że usłyszymy utwory z regionów gry Mondstadt, Liyue, Inazuma i Sumeru. Oryginalną muzykę wykona Hollywoodzka Orkiestra Kameralna pod batutą Eímear Noone, irlandzkiego dyrygenta, który ma na koncie kompozycje w wielkich grach Blizzarda, takich jak Overwatch, Hearthstone i Diablo III, i dyrygował wieloma koncertami Legend of Zelda.

„Tworzenie muzyki dla Genshin Impact zawsze było niekończącą się eksploracją dla mnie i zespołu HoYo-MiX”, powiedział producent muzyczny Yu-Peng Chen w oświadczeniu prasowym. „W ciągu ostatniego roku, gdy rozwijały się Inazuma i Sumeru, staraliśmy się wzbogacić muzykę Genshin Impact o inspiracje zaczerpnięte z całego świata. Jestem podekscytowany, widząc, jak te ścieżki dźwiękowe rezonują z muzykami i graczami z całego świata”.

W innych wiadomościach Genshin Impact, aktualizacja King Deshret i Trzech Magów przeniesie graczy na pustynię Sumeru. HoYoverse współpracuje również ze studiem animacji Ufotable nad serialem anime Genshin Impact, który został nazwany „projektem długoterminowym” i jest obecnie na bardzo wczesnym etapie produkcji.

GameSpot może otrzymać prowizję od ofert detalicznych.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/hoyoverse-is-holding-a-live-genshin-impact-concert-on-october-2/1100-6507818/?ftag=CAD-01-10abi2f