Hoyoverse ogłasza aktualizację 2.0 Honkai: Star Rail i pojawienie się 3 nowych grywalnych postaci

Nowy Honkai: Aktualizacje Star Rail – wersja 2.0

Hoyoverse ogłosiło premierę Honkai: Star Rail update 2.0 zaplanowaną na 6 lutego. Ta nowa aktualizacja pozwoli graczom odkryć zupełnie nowy świat, Penacony, i dodać trzy nowe grywalne postacie do gry.

Nowy Świat: Penacony

Penacony będzie czwartym światem w Honkai: Star Rail, a misje Trailblaze będą trwać pomiędzy aktualizacjami gry 2.0 i 2.2, a epilog zaplanowano w wersji 2.3. Ta nowa przygoda obiecuje zachwycić graczy stymulującymi wyzwaniami i odkryciami.

Nowe grywalne postacie

Wśród nowości aktualizacji 2.0 do gry dołączą trzy nowe grywalne postacie.

Czarny łabędź

Black Swan to pierwsza nowa grywalna postać. Jest to pięciogwiazdkowa postać, która podczas używania podstawowych ataków lub umiejętności w walce czasami powoduje kumulację stanu zwanego Arcanami. Wrogowie podlegający stanowi Arcana mogą otrzymać dodatkowe efekty w zależności od liczby obecnych ładunków.

Blask

Sparkle to kolejna nowa pięciogwiazdkowa postać. Sama jego obecność zwiększa maksymalną liczbę punktów umiejętności jego drużyny. Jego wyjątkowa umiejętność nie tylko zwiększa obrażenia krytyczne wybranego członka drużyny, ale może także zapewnić Szybkie Natarcie, przyspieszając jego następną turę.

Misza

Trzecią postacią jest Misha, postać czterogwiazdkowa. Im więcej punktów umiejętności wykorzystają jego towarzysze w walce, tym większe będą obrażenia od jego ostatecznego ataku. Jego ostateczny atak ma również szansę na Zamrożenie celu.

Dostępność

Honkai: Star Rail jest dostępny na PC, PlayStation 5, iOS i Android, oferując wciągające i różnorodne wrażenia z gry szerokiemu gronu graczy.

Źródło: www.gamespot.com