House of the Dead 2: Remake oceniony przez ESRB na Switcha

Dom Umarłych 2: Remake oceniane dla Switcha

Dojrzała i intensywna gra

Po odkryciu na początku tego miesiąca oceny PEGI dla House of the Dead 2: Remake wydaje się, że ESRB przyznała, że ​​gra została już oceniona na Switcha. Film ma kategorię „M” (dla dorosłych powyżej 17 lat) i, co nie jest zaskoczeniem, zawiera krew, przemoc i horror. Chociaż nadal nie ma oficjalnej aktualizacji dotyczącej kontynuacji, te klasyfikacje sugerują, że w najbliższej przyszłości możemy otrzymać pewne wieści na ten temat. Oprócz tej klasyfikacji znajduje się podsumowanie:

„To strzelanka z bronią lekką, w której gracze wcielają się w agenta poszukującego zaginionego kolegi w Wenecji we Włoszech. Z perspektywy pierwszej osoby poruszaj się po mieście, używając broni do zestrzelenia zombie i zmutowanych stworzeń. Zabijanie stworzeń często skutkuje ścięciem głowy i/lub rozczłonkowaniem, z dużymi efektami rozprysku krwi. Walka toczy się często w szybkim tempie, towarzyszą jej strzały, krzyki bólu i ogromne eksplozje. Niektóre nagrania pokazują, jak cywile są atakowani i zabijani przez wrogie stworzenia. »

Oczekiwana kontynuacja

Jak wspomniano wcześniej, remake tej kontynuacji został pierwotnie ogłoszony wraz z pierwszym remake’iem. Niestety, pierwsza część nie dorównała dziedzictwu serii po wydaniu na Switcha, z pewnymi problemami z wydajnością i sterowaniem.

Czy będziecie zainteresowani kontynuacją na Switchu? Czy próbowałeś już pierwszego remake’u? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com