House Flipper – Odnawianie starych cholewek naprawiających jest już dostępne w ramach subskrypcji Xbox Game Pass!


Mam wrażenie, że lato to zawsze pracowity sezon, jeśli chodzi o branżę gier – nie inaczej jest w naszej firmie, więc nie zdziwiłem się, kiedy zdecydowaliśmy się na Dom Flipper dostępne w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Moim zadaniem jest pełnienie roli pomostu między naszymi programistami a graczami – zbieram od was opinie, ale to najłatwiejsza część tego, co robię; prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy staram się przekonać resztę naszego zespołu, że powinniśmy wprowadzić do gry naprawdę ogromne zmiany w oparciu o Wasze opinie i pomysły. Nie trzeba dodawać, że z radością ogłaszam, że połączyliśmy siły z firmą Microsoft, aby poszerzyć nasze horyzonty i uczynić społeczność jeszcze większą.

Mam nadzieję dotrzeć do jak największej liczby nowych osób, więc sprawiedliwe jest opisanie tego, co Dom Flipper jest o. W idealnym świecie byłaby to bułka z masłem, ale w rzeczywistości nie jest to takie proste. Mogę opowiedzieć o wymyślnej mechanice i swobodzie, jaką daje kupno własnego domu tylko po to, by go wyremontować, zaprojektować wnętrza, idealnie rozmieścić meble, a potem sprzedać z zyskiem. Tak – chwyć za młotek! Czas trochę niegrzecznie podejść i zburzyć kilka ścian. Pozbądź się odłamków szkła, śmieci i resztek mebli, aby przygotować miejsce na całkowitą metamorfozę! Od Ciebie zależy, czy spełnisz wszystkie wymagania konkretnych nabywców, czy staniesz się przytulnym biurem, w którym rozwiniesz swój biznes. Aha, możesz nawet odtworzyć swój własny salon w grze.

Pewnie! Jest fajnie, ale czuję, jakbym po prostu drapał tutaj powierzchnię. Z radością mogę powiedzieć, że nam zależy – od samego początku naszym głównym priorytetem było stworzenie miejsca, w którym nasi gracze mogą wyrazić swoją kreatywność. Nie masz pojęcia, jak budujące jest przychodzenie do pracy każdego ranka i czytanie wszystkich komentarzy stwierdzających, że gra, którą stworzyliśmy, faktycznie pomaga złagodzić stres i po prostu odpuścić. Mimo że nie zawsze mam czas, aby po prostu usiąść i porozmawiać z tobą, naprawdę doceniam bycie częścią tej społeczności – jest aktywna, wspiera i jest pełna fantastycznych graczy gotowych dzielić się swoimi doświadczeniami.

Wnętrze

Widzę ogromną szansę, aby nasza społeczność stała się jeszcze bardziej znacząca i tak – pewnego dnia przekroczymy granicę i pozostanie z tobą w kontakcie na poziomie osobistym stanie się trudne. Mimo to jestem tutaj, aby upewnić się, że zawsze będziemy robić, co w naszej mocy, aby dalej robić to, co robimy teraz.

Mając to na uwadze, liczę na to, że powiesz, że o wiele łatwiej było dzielić się doświadczeniem tworzenia odradzającego się imperium i opiekowania się kilkoma starymi naprawiaczami z przyjaciółmi i rodziną. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę zrzuty ekranu Twoich wspaniałych projektów wnętrz – pamiętaj tylko, że mój zespół i ja zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Miłego rzucania,

Roumyan

Dom Flipper

Dom Flipper

Kraina Lodu


224


21,49$

$17.19

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Złota rączka do usług! Musisz tu zarobić, zanim kupisz swoją pierwszą nieruchomość. Bez obaw! Na szczęście jest mnóstwo pracy na wyciągnięcie ręki! Przyjmuj oferty pracy od okolicznych mieszkańców – posprzątaj, pomaluj ściany, zainstaluj grzejniki, prysznice i klimatyzatory, a nawet umebluj całą ich nieruchomość! Gdy wdzięczni klienci zapłacą Ci za solidną pracę, nadszedł czas, aby zdobyć własny dom. Graj po swojemu Chwyć za młotek! Czas trochę niegrzecznie podejść i zburzyć kilka ścian! Pozbądź się odłamków szkła, śmieci i resztek mebli, aby przygotować miejsce na całkowitą metamorfozę! Od Ciebie zależy, czy spełnisz wszystkie wymagania konkretnych nabywców, czy stworzysz przytulne biuro, w którym rozwiniesz swoją firmę. Pracuj mądrze, a nie ciężko Na szczęście nie jesteś sam. Zestaw twoich najbardziej zaufanych narzędzi jest tutaj z tobą! Z pomocą wałka malarskiego, myjki do szyb, tynku, mopa, młotka i oczywiście potężnego tabletu nie przestraszy Cię żadna renowacja! Korzystanie z tych narzędzi daje również doświadczenie, które można wykorzystać do ich ulepszenia i doszlifowania umiejętności, czyniąc pracę jeszcze przyjemniejszą. Usiądź i zrelaksuj się Niezależnie od tego, czy planujesz stworzyć dom swoich marzeń, pomóc mieszkańcom w jego remontach, czy też poczuć potrzebę bicia ścian – House Flipper jest tu dla Ciebie! Więc po prostu usiądź wygodnie, odpuść sobie codzienną rutynę i zanurz się w świecie House Flipper… w swoim świecie!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/06/30/house-flipper-renovating-old-fixer-uppers-is-available-now-with-xbox-game-pass/