Horyzont: Aloy z Zakazanego Zachodu otrzymuje oszałamiającą nową statuetkę


Podczas gdy do premiery Horizon: Forbidden West pozostało jeszcze kilka miesięcy, Dark Horse Direct daje fanom coś nowego, nad czym mogą się ślinić. IGN może ujawnić wyłącznie pierwsze obrazy i szczegóły dotyczące nadchodzącego posągu Aloy Dark Horse, inspirowanego nowym wyglądem bohaterki w sequelu.

Sprawdź galerię pokazu slajdów poniżej, aby bliżej przyjrzeć się temu niezwykle imponującemu kolekcjonerowi:

Horyzont: Galeria Posągów Zakazanego Zachodniego Aloy

Posąg Aloy został wyrzeźbiony przez PureArts, którego CV zawiera także Assassin’s Creed, Dark Souls i Cyberpunk 2077. Posąg jest odlany z polyresin i zaprojektowany w skali 1:6, ma około 11 cali wysokości i 10,75 cala szerokości. Oto oficjalny opis Aloy w Dark Horse:

Dzierżąc swój kultowy Łuk Łowcy i Włócznię, Aloy jest gotowa przywrócić światu porządek i równowagę! Z każdą starannością i uwagą włożoną w najdrobniejszy szczegół, możesz poczuć ruch od falowania jej włosów i ubrania aż do zbliżającego się uderzenia jej włóczni.

Aloy jest ograniczona do 2000 sztuk, będzie sprzedawana wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej Dark Horse Direct. Kosztuje 399,99 USD i ma być dostępny w okresie od lipca do września 2022 roku.

Premiera gry Horizon: Forbidden West zaplanowana jest na 18 lutego 2022 r. Aby uzyskać więcej informacji na temat Horizon, dowiedz się, w jaki sposób sprzęt gry zapewni Aloy nowe umiejętności, i zapoznaj się z naszym obszernym podsumowaniem (prawie) wszystkiego, co wiemy o grze jak dotąd.

Jesse jest łagodnym pisarzem personelu dla IGN. Pozwól mu pożyczyć maczetę do twojego intelektualnego gąszczu przez obserwowanie @jschedeen na Twitterze.

Source : https://www.ign.com/articles/horizon-forbidden-west-aloy-statue-dark-horse