Horror Infestation 88: Mickey staje się złoczyńcą. Sprawdź zwiastun tutaj!

Nowa gra typu horror będąca hołdem dla Steamboata Williego

Ponieważ Steamboat Willie stał się już własnością publiczną, nie jest zaskoczeniem, że stworzono nową grę typu horror, w której występuje złowrogi antagonista inspirowany oryginalną Myszką Miki.

Infestacja 88: złowroga reinterpretacja

Nadchodzące wydawnictwo, nazwane Infestation 88, podąża śladami podobnych horrorów, takich jak Kubuś Puchatek: Krew i miód oraz Winnie’s Hole, a także pierwszoosobowej strzelanki bezpośrednio inspirowanej Steamboat Willie, Mouse, ogłoszonej w zeszłym roku. Tym razem twórca Nightmare Forge Games przyjął niewinną, uwielbianą przez dzieci postać i poddał ją złowrogiej metamorfozie.

Poniżej dostępny jest krótki zwiastun.

Straszna rozgrywka

Gra jest opisywana jako epizodyczny, kooperacyjny horror, w którym gracze kontrolują „eksterminatora zajmującego się złowrogimi plagami spowodowanymi przez pokręcone wersje klasycznych postaci i miejskich legend”.

Chociaż powyższy zwiastun daje nam jedynie (prawie) pełny wgląd w postać Mickeya, materiał filmowy na stronie Steam gry Infestation 88 pokazuje również gigantyczną istotę przypominającą ćmę zbliżającą się do gracza (patrz poniżej).

Źródło obrazu: Gry Nightmare Forge

Obietnice powtarzalności i obsługi NVIDIA DLSS

Studio obiecało, że jego gra będzie oferować powtarzalność dzięki „losowym układom obiektów, nieprzewidywalnej sztucznej inteligencji, niestandardowym ustawieniom i nie tylko”. Ponadto Infestation 88 zaoferuje graczom możliwość postępów z różnymi skórkami i różnorodnymi bliżej nieokreślonymi „perkami, przedmiotami i innymi elementami do odblokowania”.

Dodatkowo, po premierze Infestation 88 będzie korzystać z obsługi NVIDIA DLSS. Jeśli chodzi o datę premiery, na razie deweloper po prostu umieścił „2024” na swojej stronie Steam, więc możemy spodziewać się premiery jeszcze w tym roku.

Źródło obrazu: Gry Nightmare Forge

Źródło: www.eurogamer.net