Horizon Forbidden West: Burning Shores – nowe DLC do gry

Horizon Forbidden West: Burning Shores – opis nowego DLC do gry

Horizon Forbidden West: Burning Shores to nowe DLC do gry, które oferuje graczom obfite wrażenia i zamyka główne danie kampanii w satysfakcjonujący sposób. Nowa piaskownica i fascynująca historia czekają na Aloy, oferując miłe podsumowanie, które zapewnia również kuszące spojrzenie w przyszłość.

Burning Shores – fabuła

Dodatek Burning Shores rozgrywa się zaraz po zakończeniu głównego wątku gry. Aloy podróżuje do zniszczonych przez wulkany pozostałości Los Angeles, by stawić czoła być może najbardziej pokręconemu złoczyńcy serii. Przygoda ma kilka ekscytujących zwrotów akcji i zapewnia to, czego najbardziej chciałem: potencjalny plan narracyjny dla trzeciej gry. Wniosek Burning Shores stanowi dobrą podstawę do tego, jak Aloy i przyjaciele poradzą sobie z kolejnym zagrożeniem.

Bohaterowie

Podczas gry w Burning Shores spędzisz więcej czasu z Quen, ulubioną frakcją w Zakazanym Zachodzie, zwłaszcza dlatego, że przedstawili nam Seykę, nową towarzyszkę Aloy i jedną z głównych atrakcji Burning Shores. Seyka jest zasadniczo bardziej charyzmatyczną wersją samej Aloy: niezłomną i czasami upartą, ale łagodną i kochającą dla potrzebujących, a do tego z ujmującym poczuciem humoru.

Wizualny aspekt gry

Wyspy tworzące dawne Tinseltown wyglądają oszałamiająco; rzeki lawy wulkanicznej oferują wielką zmianę wizualnych obrazów. Szkoda, że ​​te stopione zagrożenia nie wpływają bardziej bezpośrednio na rozgrywkę, ale LA kładzie zabawny nacisk na pionowość, która w większym stopniu wykorzystuje twoje latające wierzchowce. Drapacze chmur szczycą się ukrytymi wejściami i sekretami znajdującymi się kilka pięter nad ziemią, co pozwala mi pokonywać więcej kilometrów na moim Sunwingu lub Waterwingu, nowej odmianie pływackiej, która jest teraz moim ulubionym wierzchowcem.

Nowe wyzwania

Garstka nowych maszyn, które okupują Płonące Brzegi, takich jak gigantyczna żaba i przerośnięte mechaniczne muchy, nie są tak oszałamiające jak niektóre z istniejących maszyn, ale zapewniają przyjemne nowe testy twoich umiejętności bojowych. Oprócz demontażu tych wrogów w celu uzyskania nowych części do ulepszeń, spędziłem większość czasu na polowaniu na cenny nowy zasób o nazwie Brimstone, świecące kryształy używane jako podstawowy materiał rzemieślniczy do nowego zestawu potężnych legendarnych broni i zbroi Burning Shores.

Podsumowanie

Burning Shores to zabawny epilog drugiej wyprawy Aloy. To bardziej Zakazany Zachód z kilkoma fajnymi zmarszczkami, co oznacza, że ​​jest to dobre przypomnienie rzeczy, które gra zrobiła dobrze, zachowując jednocześnie kilka starych bólów głowy (takich jak trzymanie się za ręce podczas układania puzzli).

Jak uzyskać dostęp do DLC?

Aby zagrać w Burning Shores, musisz ukończyć ostatnią misję kampanii Horizon Forbidden West. Gdy to się stanie, Aloy odbierze połączenie na swoim Focusie, co uruchomi DLC. Jeśli wracasz do Zakazanego Zachodu po nieobecności, dzieje się to natychmiast, gdy tylko wrócisz do świata.

Źródło: Game Informer.