Hori ujawnia Split Pad pasujący do Nintendo Switch, zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne


Kontroler Split Pad Pro firmy Hori był jednym z najpopularniejszych kontrolerów innych firm dla Switcha – firma wypuściła go w różnego rodzaju projektach tematycznych, od Pokemona po Sonic the Hedgehog.

Teraz ujawniono zupełnie nową wersję o nazwie Split Pad Fit. Wygląda na to, że układ przycisków jest taki sam, ale kontrolery są teraz ukształtowane bardziej jak zwykły Switch Joy-Con – odchudzając profil. Projekt nadal zawiera dodatkowe przyciski z tyłu, co pozwala graczom na zmianę przypisania przycisków.

Podobnie jak Split Pad Pro, ten kontroler nadal nie jest wyposażony w funkcje HD Rumble, NFC i bezprzewodowe. Split Pad Fit zadebiutuje w Japonii w przyszłym miesiącu i będzie dostępny w następujących kolorach: jasnoszary x żółty, miętowy x biały, granatowy i morelowy.

Obraz: Hori

Nie ma jeszcze słowa o lokalnym wydaniu, ale jeśli coś usłyszymy, z pewnością dostarczymy aktualizację. Jeśli chodzi o cenę, oczekuje się, że będzie to równowartość około 40 USD. Czy byłbyś zainteresowany tymi chunkierami sterującymi dla Switcha? Czy masz Split Pad Pro? Powiedz nam w komentarzach.

Aktualizacja: Zamówienia przedpremierowe na japońskie wydanie są już dostępne w Play Asia, a dostawa ma się pojawić do 30 września 2022 r.:

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz je i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze Oświadczenie FTC.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/08/hori-reveals-the-split-pad-fit-for-nintendo-switch-pre-orders-now-live